Gebeliğe Hazırlık 28 Şubat İtibariyle Çatlatma İğnesi Olanlar💕

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
2 senedir deniyoruz olmuyo eşimde bı sorun yok bende basit kist var ama adetle atiliyo doktor diyo gebelige engel değil diyo yumurtam catlamayinnca kiste dönüşüyormuş 2 ay klomenve ovitrelle kullandım olmadı sonra doktorumu değiştim yeni doktorum hemen hormon tahlili hsg istedi hepsi normal çıktı sonra klomen denemissin olmamış dedi bunsefer başka binilac deneyelim dedi Letrol verdi adetin 3. günü başladım beş gün kullandım adetin 14 . Günü gittim sağda 14 ve 16 mm solda 18 mm yumurtam oluşmuştu iki gün daha bekle ovirelleyi vur dedi yani adetin adetin 16. Günü vurdum iğneyi ayriyeten evde çörek otu bal tarçın yedim hergun ikintane incir yedim fazlası prolaktini yükseltiyormus doktorum omepaq10 verdi demir hapı kullanıyorum ve bol bol Meryem süresini okudum 🤲🤰bakalım şuan daha sevinemiyorum bı iki gün daha geçsin bakalım adet olmassam kan vercem
Maaşallah kuzum 🙏bence hamile olmama ihtimalin yok, test çok güzeldi 🙈bugün iğne sonrası 6. Günüm iğne etkisi ne zaman geçer diye test yapıyorum şuan kendi uydurduğum bir gölge var sanki yani iğne etkisi geçmek üzere hatta gün içinde biter 💃 Sonra 10. Günden itibaren belirti aramaya başlarım 🙈

Kızlar iğnenin 8. Gününden durum bildiriyorum fikir olması açısından iğne etkisi geçmiş sanırım
Benle aynı kafadansın😂bende iğne etkisi ne zaman geçer diye test yapıyorum 6. Gündeyim belli belirsiz kameraya çıkmayacak bir çizgi var sanki (sanki diyorum bende emin değilim 😄) Yarına hiç etki kalmayacak sanırım.
Dün gece 2ye kadar kuruluk vardı şimdi çok yoğun kıvamlı akıntım olmaya başladı. Hayırlısı bakalım 💕

Kızlar benim 6.günüm dünden beri hani adetiniz biter de çamaşıra gelmez ama silince kahverengi bi sey olur ya pecetede oyle bi durum var sizde de var mi acaba olmadi mi 😑

Kızlar benim 6.günüm dünden beri hani adetiniz biter de çamaşıra gelmez ama silince kahverengi bi sey olur ya pecetede oyle bi durum var sizde de var mi acaba olmadi mi 😑
Ben 8. Gündeyim henüz öyle bişe yaşamadım belki yerleşmedir

Kızlar bende dün 11.00 de vuruldum bu akşam 8 -9 da başla dedi inşallah 14 gün sonra hayırlı haberler alırız bu arada ilk denemem iğnedrn sonra 24 saat gecti henüz hiç bir ağrı hissetmedim
Canım ne durumdasın, iğne etkisi var mı?

Screenshot_2022-03-06-18-05-36-52_99c04817c0de5652397fc8b56c3b3817.jpg

X