Gebeliğe Hazırlık 28 Şubat İtibariyle Çatlatma İğnesi Olanlar💕

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
canım ınsallaahhh gebelık haberını almak nasıp olur,
kanı nerde verdın saglık ocagında mı ?

İlk klomen çatlatma iğnesi tedavim Bende femara yada letu denicem bu sefer belki bir ay dinlenirim kararsızım
Klomeni ben günde bir kez almıştım subat ayında bir ay covidden dolayı pas geçtim letu smdi günde ikiye cıkardı letu ve femara daha etkiliymiş öle duydum klomen ikinciyi vermeyebilir kist ve rahim duvarını inceltiyormus sanırım

Önce hsg çektiririm belki sonra başlarım tekrar tedaviye sen hiç çektirmiş miydin ?

Merhaba birşey Soracam bana da doktor iğne verdi sorum şu iğneden sonra hemen aşılama yapmak mı gerekiyor kendiliğinden olmuyor mu gebelik

Merhaba bende çatlatma iğnesi yaptıracam 2 gün sonra peki iğneden sonra aşılama dedi mi doktor yoksa bekliyor muyuz

Canım sen aşılama mı yaptırıyorsun ilaç ile tedavi ile aşılama ayrı çünkü
Ben gittim doktora femara kullandım bugünde çatlatma iğnesi verdi 2 gün sonra yapacam ama iğneden sonra gel aşılama yapacağız dedi anlamadığım şey aşılama şart mı iğneden sonra beklemiyor muyuz kendiğinden olması için

Yok kuzum iğneden sonra aşılama şart değil mesela ben femara kullandım çatlatma iğnesi oldum doktorum ilişki günleri verdi değerlendirdik şu an beklemedeyim. Senin eşinin sperm değerleri nasıl ? Doktorlar eşin sperminde sorun olduğunda direk aşılamaya yönlendirebilirler tedavi sürecini bilmediğim için kesin bir şey diyemem

Değerleri iyi eşimin bi sıkıntı yok. Bende bi hafta femara kullandım bugün tekrar gittim doktora yarın ilişki önerdi sonraki gün iğneyi kullan dedi bi sonraki günde eşinle birlikte gel aşılama yapacağız dedi

Sen ilk defa mı ilaç ile tedavi oldun canım?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…