Gebeliğe Hazırlık 28 Şubat İtibariyle Çatlatma İğnesi Olanlar💕

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yarın benımde 14 . Günüm ama test yapıp yapmamakla kararsızım doktor 16 da kan testı ver dedı erken degılmı daha beklesem mı yapsam mı bılmıyorum hıc

Yarın benımde 14 . Günüm ama test yapıp yapmamakla kararsızım doktor 16 da kan testı ver dedı erken degılmı daha beklesem mı yapsam mı bılmıyorum hıc
Valla bana da 14.gunde yap dedi iğne gününü sayma canım sende 1n de olmuştun sanırım ben daha sabredemiyorum :)

Kaset testlerden yapsana 🥰 vallaha iyi dayanıyorsun . Ben çok sabırsızım ya . 12 gününde yaptım

31 martta oldum kızlar çatlatma ipnesini ☺️Ayy ne bılım 3 cu deneyısım bu ikiisi olmadı inşallah bu olur yaa rabbım isteyen herkese nasıp etsın evlat sahıbı olmayı

Evet kuzum geçen ay covidden gidememiştim ya klomen kullanamamaıstım bakalım smdi ne dicek sen baslıcakmısın tedavi
Hadi hayırlısı olsun 🙏Yaza kadar vitamin takviyesi dışında bişi yapmicam canım klomenle iğne yan etki yaptı bende karın boşluğumda birde sağ yumurtalığımda fazla uyarılmadan dolayı sıvı toplanmış oyüzden ara verdim yazın rahim filmi çektircem eğer kendiğinden gebelik oluşmazsa ondan sonra bakıcam artık tedavi falan ne verirlerse

Hadi hayırlısı olsun 🙏Yaza kadar vitamin takviyesi dışında bişi yapmicam canım klomenle iğne yan etki yaptı bende karın boşluğumda birde sağ yumurtalığımda fazla uyarılmadan dolayı sıvı toplanmış oyüzden ara verdim yazın rahim filmi çektircem eğer kendiğinden gebelik oluşmazsa ondan sonra bakıcam artık tedavi falan ne verirlerse
Bende smdi cıktım canım bana da bu sefer letu verdi günde iki kez kullan dedi magnezyum yazdı bir de coraspin yazdı

İğneden sonra 13.gün bikaç gün hayalet çizgiler görmüştüm onlarda yok artık çok üzüldüm ya insan ilk denemede mucizeler olucak gibi hissediyor ama öyle olmuyormuş 😪
Hiç üzülme canım stres yapma yarın tekrarla testi bakalım 14. Gün daha garanti olur kaç aydır bekliyosn cocuk

X