Gebeliğe Hazırlık 28 Şubat İtibariyle Çatlatma İğnesi Olanlar💕

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlarr ben 8 9 10.günlerde test yaptım 8 de çok silik dün daha belirgin bugün gene aşırı silik cıktı silikleştigine göre hamilelik şansım yok mu sizce ??

Catlatma iğnesi canım
Canım 10 a kadar silik cıkması normal ilaç hala etkisi geçmemiş demektir 11 de test yaptıgında negatif görürsün ilaç artık etkisi bitmiştir 12. Günden sonrada tekrar test yapabilirsin en geç 13-14 de dogru sonucu alırsın pozitifse çift çizgi yeniden cıkar ins pozitif devam edersin

İnşallah canim cumaya kadar sabredicem gider direk kan veririm artık

Merhaba kızlar, grupta yazılanların çoğunu okumaya çalıştım heyecanlı bekleyişinize bende ortağım :) 1 nisanda çatlatma iğnesi yaptım, reglymin 3. günü femara kullanmaya başladım 5 gün ikişer adet kullandım. 37 yaşındayım 7 yaşında bir oğlum var aslında gebelik için bir problem gözükmüyordu ama yaş itibariyle bekleyip yaş dolayısıyla bir sıkıntı yaşamamak için femara ve çatlatma iğnesi kullandım. Biliyorum öğrenmek için çok erken ama merak ettiğim şu aslında; 5 gündür sürekli kabus görüyorum, normalde gece uyuyamam gece 02-03 de zorla uyurum şimdi geceleri erkenden uykum geliyor normalde sabah uyanamam, yataktan çok zor çıkarım ama şimdi sabah 5:30 gibi uyanıyorum sonra zorla uyuyup en geç 7:30-08:00 de ayaktayım, midem biraz bulanıyor, gaz var çok fazla, bu belirtiler çatlatma iğnesi veya femara sebebiyle olabilir mi? bugün miratecth erken gebelik testi yaptım sanki silik bir çizgi varla yok arasındaydı (gebelik testine çok güvenemedim ilk gebeliğimde de regly geçmiş olmasına rağmen çok silik bir çizgi görmüştüm). 16-17 nisanda regly olmazsam doktor gel dedi ama insan merak ediyor :)benden çok oğlum merak ediyor:)
Umarım hepiniz sağlıklı gebelik yaşarsınız ve sağlıkla bebeklerinizi kucaklarınıza alırsınız

Canım 10. Günündesin iğne etkisi devam ediyordur 13. Gün net sonuc alabilirsin geçen ay bendede olmuştu gaz sancısı şişlik vs normal ins pozitifleri görürsün canım

Canım 10. Günündesin iğne etkisi devam ediyordur 13. Gün net sonuc alabilirsin geçen ay bendede olmuştu gaz sancısı şişlik vs normal ins pozitifleri görürsün canım
en kötüsü kabuslar her gece ayrı bir sıkıntı inş canım en kısa zamanda güzel haberler verelim birbirimize

Son adet tarihine gore mi 4 haftalik yoksa igne gununden iti aren mi hesapladin. Mesela benimki son adet tarihime gore 6 haftalik ama igne gunu haric bir gun sonrasini sayarsam 4 haftalik.

Son adet tarihine gore mi 4 haftalik yoksa igne gununden iti aren mi hesapladin. Mesela benimki son adet tarihime gore 6 haftalik ama igne gunu haric bir gun sonrasini sayarsam 4 haftalik.
Son adet tarihime gore 5 haftalık ama iğne gününden sayarsak 4 haftalık oluyo benimde canim

Kızlarr ben 8 9 10.günlerde test yaptım 8 de çok silik dün daha belirgin bugün gene aşırı silik cıktı silikleştigine göre hamilelik şansım yok mu sizce ??
Merhaba canım bende bugün test yaptım 11.gün . Böyle çıktı . Sizce hala ovitrelle nin etkisi mi

Eklentiler

• 70A7752A-E675-4758-B506-6889D53D53A5.jpeg
    57 KB · Görüntüleme: 54
Kızlar ovitrelle iğnenin 11günü. Normal test yaptım onda çıkmadı . Şimdi erken gebwlik testi olanlardan yaptım böyle çıktı . Sizce iğne etkisi mi hala yorumlarınızı bekliyorum 👁👁

Eklentiler

• 22339544-0EDD-4F5A-A839-E9D6E580A1D9.jpeg
    57 KB · Görüntüleme: 60
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…