Gebeliğe Hazırlık 28 Şubat İtibariyle Çatlatma İğnesi Olanlar💕

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim dune kadar çok şiddetli kasık ağrım vardi bugün gecti şükür belim hep ağrıyor bide regl olucak gibi bir karın ağrım var krem gibi de akıntım inşallah pozitifleri görürüm Bende yakında 😊🤲
Krem gibi derken kokulu değil demi kuzum inşallah canım yakında görürsün 😊🤲
Bende 4.haftadayim haftaya bakalım bende gitcem doktora😊

Canlarım ciğerlerim daha rahat kabullenebilmek için buraya yazayım dedim.
İğne sonrası 12. günüm çizgim çok azaldı, ben bile zor görüyorum.
31.16 progesteron değerine rağmen hamiş olmayarak adımı altın harflerle kk ya yazdırdım sanırım
Canımm asla moral bozmak yok sonunda olucak bizimde yüzümüz gülücek rabbim geciktiriyorsa güzelleştirirmiş dimdik devam edicez 🥰🤲🏻

Kuzum cnku cok stres yapıyorsun geçen ay sen daha rahattın valla bu ay fazla stresli gördüm seni rahat ol yarın ve çbür gün testi tekrarla kuzum
Tükenmişlik sendromu diye bişey var ya, 6 buçuk yılın sonunda şimdi beni buldu.
Tam olarak bebek isteğiyle de alakalı değil, neden bunaldığımı bilmiyorum.Nasıl kötü oldum anlatamam, sanki bişey olmuş dünya başıma yıkılmış gibi sebepsiz bir can sıkıntısı var boğuluyorum sanki...

Tükenmişlik sendromu diye bişey var ya, 6 buçuk yılın sonunda şimdi beni buldu.
Tam olarak bebek isteğiyle de alakalı değil, neden bunaldığımı bilmiyorum.Nasıl kötü oldum anlatamam, sanki bişey olmuş dünya başıma yıkılmış gibi sebepsiz bir can sıkıntısı var boğuluyorum sanki...
Canım başka seylere ver kendini güzel dizi film aç bişeyler yap dolabını düzenle müzik dinle kendini çok dinleme

Canım valla kasiklarimda ara ara batmalar oldu ve akintim çok oldu göğüslerim hafif hafif batmaya baslamisti bide karnimin alt tarafinda şişlik oldu 🥰
Benim karnimda şişlik hep oldugu icin onu belirtiden sayamadim anlayamadigim icin. Bendede gobek var cunku 😂 sanirim bendeki hastalik ozellikle gobekte kilo alimi yapiyomus. Benimde kendimi bildim bileli hep gobegim var gobegimi asla eritemiyorum. Yani polikistik overdi sanirim bu bahsettiğim

Krem gibi derken kokulu değil demi kuzum inşallah canım yakında görürsün 😊🤲
Bende 4.haftadayim haftaya bakalım bende gitcem doktora😊
Son adet tarihine gore mi 4 haftalik yoksa igne gununden iti aren mi hesapladin. Mesela benimki son adet tarihime gore 6 haftalik ama igne gunu haric bir gun sonrasini sayarsam 4 haftalik.

X