Gebeliğe Hazırlık 28 Şubat İtibariyle Çatlatma İğnesi Olanlar💕

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benimde bel ve kasık ağrısından başka belirtim yok meraktan çatlıcam nasıl dayanıcam perşembeye kadar bilmiyorum bende bilmiyorum 13.gün kan testine gidicem . Olumsuz ılursa resmen yıkılcam
Canım naptin bugün de test yaptin mi
Evet canım yaptım . Çok çok silik bi çizgi vardı . Ekliyim fotoğrafa.ben bugün gittim kan verdim dayanamadım. Sağlık ocağına. Yarın alıcam sonuçları 😔 ama yok gibi bence. Çünkü tesste çizgi zor gözüküyor
Canım naptin bugün de test yaptin mi
sen ne yaptın 😊

Eklentiler

• BCF2886F-263F-4781-8122-49DD933142BF.jpeg
    BCF2886F-263F-4781-8122-49DD933142BF.jpeg
    104,6 KB · Görüntüleme: 48
Evet canım yaptım . Çok çok silik bi çizgi vardı . Ekliyim fotoğrafa.ben bugün gittim kan verdim dayanamadım. Sağlık ocağına. Yarın alıcam sonuçları 😔 ama yok gibi bence. Çünkü tesste çizgi zor gözüküyor

sen ne yaptın 😊
Ben perşembe cuma yapicam evdeki testleri eşime sakla dedim bilmiyorum benimde çok ümidim yok sanki bu ay da olmadı 😪

Daha erken belki de kendi kendimize umutsuzlanıyoruz bilmiyorum 16.gunde bile sonradan pozitif görenler olmuş. Sen hsg falan çektirdin mi hiç Balkabak Balkabak
Yok çektirmedim. Daha doğrusu doktor söylemedi .Ben devlet hastanesine gittim . Hormon testi yaptı başkada birşeye bakmadı.Pko var bende. Regl nin 3 günüde klomene başladım . Bu ilk daha benim .
Olmazsa özele gidicem artık 😔

Yok çektirmedim. Daha doğrusu doktor söylemedi .Ben devlet hastanesine gittim . Hormon testi yaptı başkada birşeye bakmadı.Pko var bende. Regl nin 3 günüde klomene başladım . Bu ilk daha benim .
Olmazsa özele gidicem artık 😔
Bende de pcos var benim de ilk denemem bana bu ay dinlen olmazsa önümüzdeki ay gel tekrar klomen ovitrelle deneriz dedi gene olmazsa hsg çekilecek bakalim

Kızlar iğneden sonra 9.gündeyim dün progesteron testi vermiştim bu ay tek yumurtam vardı değer 15.44 çıktı inşallah döllenme olmuştur 🤲 iğne etkisinin geçip geçmediğini görmek için bile test yapmadım 12.gün test yapmayı düşünüyorum ☺️

Kızlar iğneden sonra 9.gündeyim dün progesteron testi vermiştim bu ay tek yumurtam vardı değer 15.44 çıktı inşallah döllenme olmuştur 🤲 iğne etkisinin geçip geçmediğini görmek için bile test yapmadım 12.gün test yapmayı düşünüyorum ☺️
Insallah canım sen acele etme 12.gunden sonra geçiyormuş iğne etkisi

X