Gebeliğe Hazırlık 28 Şubat İtibariyle Çatlatma İğnesi Olanlar💕

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Klavye yanlis yazmis estrohem degil estrofem bu arada ben kedipatisii hesabimin adi degisti

Klavye yanlis yazmis estrohem degil estrofem bu arada ben kedipatisii hesabimin adi degisti
Estrofem geçen ay bende kullandım ama bu ay kullanmadım.Ağır grip geçirdik o yüzden iğne sonrası sadece tek ilişki oldu üstüne dün çatlatma iğnesi sonrası 3. Gündü doktor 25 mm yumurta gördü 2 yumurta vardı biri kist oldu bu ay boşa umutlanmaya gerek yok bence

Yinede oyle soyleme Allahtan umur kesilmez. Bir bakarsin mucize olur. Sen yat kalk dua et ozellikle su mübarek gunlerde hep dua et. Her zaman hayirlisini iste Allahtan

Kuzu ben saat 12 de tekrar iğnemi vuruldum inşallah pozitif sonuç alırım sen nasılsın tedaviye devam ediyor musun ?
İnsallah canım bu ay pozitifleri gör insallah bende yarın tekrar kontrole gidicem bakalım yumuşlar ne durumda geliştimi büyüdü çatladımı bakıcaz

İnsallah canım bu ay pozitifleri gör insallah bende yarın tekrar kontrole gidicem bakalım yumuşlar ne durumda geliştimi büyüdü çatladımı bakıcaz
İnşallah güzel boyutlara ulaşmıştır canım benim erken gelişti bu ay dün 20 mm tek yumurtam vardı iğnemi bugün yaptım şimdi tekrar üst üste değerlendirme zamanı

İnşallah güzel boyutlara ulaşmıştır canım benim erken gelişti bu ay dün 20 mm tek yumurtam vardı iğnemi bugün yaptım şimdi tekrar üst üste değerlendirme zamanı
Ay hadi hayırlı olsun kuzum artık pozitifleri görelim ya yorulduk gerçekten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…