Gebeliğe Hazırlık 28 Şubat İtibariyle Çatlatma İğnesi Olanlar💕

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar ya 28inde 15 ve 18 mm iki yumurtam vardı, 29unda çatlatma iğnesi oldum o gün başka bir doktor karından baktı tek yumurta 18 mm görüyorum diğeri onun arkasında kalmış olabilir dedi yani küçük olan muallakta kaldı...
Neyse 29unda iğne olmuştum bugün gittim 25 mm yumurta var arkadan gelişen yumurtaysa çatlayabilir değerlendirin dedi ama bugün iğne üstüne 3 gün oldu çatlaması için havuç mavuç yesem fayda eder mi ki?

Kızlar ya 28inde 15 ve 18 mm iki yumurtam vardı, 29unda çatlatma iğnesi oldum o gün başka bir doktor karından baktı tek yumurta 18 mm görüyorum diğeri onun arkasında kalmış olabilir dedi yani küçük olan muallakta kaldı...
Neyse 29unda iğne olmuştum bugün gittim 25 mm yumurta var arkadan gelişen yumurtaysa çatlayabilir değerlendirin dedi ama bugün iğne üstüne 3 gün oldu çatlaması için havuç mavuç yesem fayda eder mi ki?
Kuzum havuç faydalı ye bence

O zman 18 mm olan mi 25 mm oldu yani 2 yumurta vardi ya digeri nerde catlamis mi baya karisikmis ye bence havuc faydasi olur ..ben bu ay klomende ignede kullanmadim adetim bittiktwn sonra hergun havuc yedim ve catladigini ilk defa hissettim 15. Veya 16. Gunumdu..sonucta havucun zarari yok ama seker sikintin vardi sanki havuctadq seker var o nasil olur bilemiyorum

Başına geldi mi hiç böyle bişey?Büyük olan çatlama iğnesi ile çatlayıp küçüğü bu kadar büyüdü mü hiç?
Bana doktorum şey dedi iki yumurta vardı biri çatlamış diğerine iğne verdi.
Ama sağda 16mm var dedi onlar bile dollenebilir hiç belli olmaz demişti gün aşırı ilişki dedi on gün

O zman 18 mm olan mi 25 mm oldu yani 2 yumurta vardi ya digeri nerde catlamis mi baya karisikmis ye bence havuc faydasi olur ..ben bu ay klomende ignede kullanmadim adetim bittiktwn sonra hergun havuc yedim ve catladigini ilk defa hissettim 15. Veya 16. Gunumdu..sonucta havucun zarari yok ama seker sikintin vardi sanki havuctadq seker var o nasil olur bilemiyorum
1 2 taneden bişey olmaz bencede çatlar mı o muallak
Bence büyük olanın boyutu 20 falan oldu ama karından bakınca düzgün ölçemedi, çünkü 1 gün önce 18di zaten

Kuzum doktor sana ilişki takvimini nasıl önerdi ve sen ne yaptın bana anlatır mısın?
Beni takip edip iğne yapan doktor iğne günü ile birlikte 3 gün üstüste demişti bel altına yastığa falan gerek yok olacaksa hertürlü olur dedi, rizede bir profa gittim iğneyi salı öğlen vuruldum, çarşamba akşamı değerlendirde sonra ne yaparsan yap, değirmen suyu mu bu 3 gün üstüste sperm sayısı kalitesi azalır zaten dedi :)
İlişki sonrası hemen kalkma kalçanın altına yastık koy dedi.Bugün değerlendirsem mi ara mı versem birgün bilmiyorum
Bak ben ilk klomen kullandim. Sonra ilac bitti gittim yumurtalarin buyumus dedi yumurta catlatma ignesi vurundum. 36 saat sonra iliski dedi. Yani ben 10 martda igneyi vurundum. 11 martda gecede iliski oldu ve bi gun durup bi gun yaptik ve iliski sonrasi bel altima yastik koydum en az yarim saat hic kalkmadim ayaklarimida havaya kaldirdim. Bu sekilde oldu. Ama ben ekstra estrohem jugamor duphaston ilaclarinida kullaniyodum doktor bana bunlarida yazmisti. Jugamor vitamin ilaci

X