21 yaş sizce evlilik için ideal mi?

Kuzenim 21 yasında, bu akşam nişanı var, bi daha ki ay da düğünü, nişanlısı 27 yaşında, ona bize geldiğinde, daha çok erken olduğunu söyledim, o da sevdiğini, ona hizmet etmek istediğini söyledi çocuk da daha önce, her türlü pisliği yapmış öyle dedi bi başka kuzenım de 18 yasında kaçarak evlendi hamileymis 6 aylık sizce ideal mi 21 mi yaşında evlenmek yoksa ben mi abartıyorum
21 yaş erken tabiki ama tek sorun bu değil evleneceği şahıs berbat ...

Kuzenim 21 yasında, bu akşam nişanı var, bi daha ki ay da düğünü, nişanlısı 27 yaşında, ona bize geldiğinde, daha çok erken olduğunu söyledim, o da sevdiğini, ona hizmet etmek istediğini söyledi çocuk da daha önce, her türlü pisliği yapmış öyle dedi bi başka kuzenım de 18 yasında kaçarak evlendi hamileymis 6 aylık sizce ideal mi 21 mi yaşında evlenmek yoksa ben mi abartıyorum
Yani tabi ideal. 18-22 yaş arası kaçıp kaçıp evlenin kızlar. Çok mutlu olursunuz. Kocanız ve ailesi size çok değer verir. Sizde seve seve hizmet edersiniz. Zaten hayatin başka ne anlami var ki 🥰

Hümanizm, insan hakları, hedef vizyon idealler konulu uzun bir yazı yazabilirdim ama yani ne gerek var. Hedefi erken evlenip kocasına hizmet etmekmiş. 31 yaşında evlense de farklı olacağını sanmıyorum.

20 yaşındayım daha çocuk gibi hissediyorum kendimi. 21 yaş asla normal bir yaş değil bana göre. 25inden önce evlenenleri falakaya yatırmak istiyorum. Daha kişiliğiniz oturmadan, kendi paranızı kazanıp bağımsız bir birey olmadan hayatınızı geçirmeyi seçtiğiniz kişi ne kadar doğru olabilir ki

Sen evlenmedigin sürece kimseye karışma.

X