21 yaş sizce evlilik için ideal mi?

Sizi ilgilendiren bi kısım yok ki, sizene. Herkesin ideal yaşı farklıdır, işe yaramaz bi adamla 20 yaşındada evlenilmez 30 yaşındada.

Kuzenim 21 yasında, bu akşam nişanı var, bi daha ki ay da düğünü, nişanlısı 27 yaşında, ona bize geldiğinde, daha çok erken olduğunu söyledim, o da sevdiğini, ona hizmet etmek istediğini söyledi çocuk da daha önce, her türlü pisliği yapmış öyle dedi bi başka kuzenım de 18 yasında kaçarak evlendi hamileymis 6 aylık sizce ideal mi 21 mi yaşında evlenmek yoksa ben mi abartıyorum
21 yaşında iyi bir eş adayı ile evlendim ama acele etmişim kendim için çok şey yapabilirdim sonra yine onunla evlenebilirdim.. bence 21 yaş ideal değil daha çok hayallerin gerçekleştirmesi gereken yaşlar ehliyet kariyer sonra başka ülkeler gezmek farklı şeyler de bulunmak gibi vs. Şuan 27 yaşındayım pişman değilim ama biraz daha bekleyebilirdim :) bişeyleri yerine oturtup öyle evlenmek daha iyi oluyor .. kuzenin hakkında sen bence çok yorum yapma başkaların hayatı sonuçta bunlar sana örnek olsun acele etme 😉

Bende genç yaşta evlendim. Düğünüme 1 ay kala bana birisi boyle derse. Sana ne be derim. Hani sevgiliyken vs soylersin de. Kardeşim degil bana ne. Zaten dedigin seyleri yanlış anlicak. Eşimle mutluyuz. Ama bu kadar erken evlenmezdim. Bi 4 5 sene sonra ayni adamla evlenirdim :)

21 yaşında iyi bir eş adayı ile evlendim ama acele etmişim kendim için çok şey yapabilirdim sonra yine onunla evlenebilirdim.. bence 21 yaş ideal değil daha çok hayallerin gerçekleştirmesi gereken yaşlar ehliyet kariyer sonra başka ülkeler gezmek farklı şeyler de bulunmak gibi vs. Şuan 27 yaşındayım pişman değilim ama biraz daha bekleyebilirdim :) bişeyleri yerine oturtup öyle evlenmek daha iyi oluyor .. kuzenin hakkında sen bence çok yorum yapma başkaların hayatı sonuçta bunlar sana örnek olsun acele etme 😉
Ayni şeyleri yazmisiz 😁

Kişiliği oturmayan insanlar için veya birbirine denk olmayan insanlar için yaşın uygun olup olmaması bir önem teşkil etmiyor.Ben de eşim de 21 yaşındaydı evlendigimizde.Saygi ve sevgi çerçevesinde bir sıkıntı olmadı.Ama anlattığımız kişiler normal değil ki yaşa takılınsın.

Evlensin de basi göge ersin. Sen cekirdegini al eline beklemede kal. Er yada gec elinde patliyacaktir kuzeninin sacma sapan evlilik konsepti. Adama hizmet etmek istiyormus hahaha neyin kafasi

Kuzenim 21 yasında, bu akşam nişanı var, bi daha ki ay da düğünü, nişanlısı 27 yaşında, ona bize geldiğinde, daha çok erken olduğunu söyledim, o da sevdiğini, ona hizmet etmek istediğini söyledi çocuk da daha önce, her türlü pisliği yapmış öyle dedi bi başka kuzenım de 18 yasında kaçarak evlendi hamileymis 6 aylık sizce ideal mi 21 mi yaşında evlenmek yoksa ben mi abartıyorum
Kurcalama evladım, kuzeninde senin erkeğimde gözün var diye saçını başını yolup eline verecek potansiyel var. Onu konuşarak ikna edemezsin. Bırak. Elleme.

Ağlayarak anne baba evine dönmek için çok ideal bi yaş aynen

21 yaş erken tabiki ama reşitte kararını vermiş. En fazla uyarabilirsiniz

Azar diye bi uygulama mı ne varmıs daha önce kuzenim bunu yakalamıs kavga etmişler bi süre ayrılmıslar sonra tekrar barısmıslar
Milleti azdıran uygulama belli ki.😁

Şaka bir yana 18-20 yaşa ben çocuk gözüyle bakıyorum. O yüzden bana göre o yaşta evlilik olmamalı, ee ama bir taraftan o yaşta evlenenlere bir şey deme hakkım var mı? Yok.

Sen en erken 25 te evlenebilirsin. Millet de ne yaparsa yapsın.

22 de evlendim hiç pişman olmadım. Bence kişilerle alakalı. Ben 22 imde ev ekonomisini bilirdim. İnsanlarla geçim yapmayı bilirdim.
Kimisi 40 yaşında bile öğrenmiyor.

X