21 şubatta kocaelili bayanlar tekrar buluşuyor

Umutsuz35

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
188
6
merhaba arkadaşlar,
en son bulusmamızda gelen arkadaslarla bir sonraki bulusma icin gun belirlemistik.Yani 21şubat saat 13.30 'da çarşıdaki keyf-inde tekrardan bulusucaz.Gelmek isteyipte gecen sefer gelemeyen tüm bayanlara duyurulur.Hepinizi bekleriz.kaydirigubbakcemile3

ya ebru benide düşünün azcık tatlım ya saat 13,30 çok erken o günde iş yerinde yalnızım böle giderse hiçbir buluşmaya katılamıycam :1shok: şekerim saati biraz daha geçe alamıyormuyuz.:uhm: üzüldüm çok :çok üzgünüm:

meraba kızlar inşallah bi şey çıkmassa bende gelmeyi çok istiyorum.inşallah görüşebiliriz , hepinizi öpüyorum. :1hug: :1hug: :1hug: :eek: a.s. sırnaşık şey

HAYDİİİİİİİ KOCAELİLİ BAYANLARRRRRRRR NERDESİNİZZZZZZZ
SON BEN GÖRMEDİM BİLSEYDİM GELİRDİM DİYORSUNUZ
HADİN BAKALIM BU SEFER ENAZ 10/15 KİŞİ OLALIMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM a.s.

haydiiiiiiiiii kocaeliiiiiiiiiiiiiiiliiiiiiiiiii b ayanlar nerdesinizzzzzz:enbuyukkk:

ay bende gelmeyi isterdim ama işte kalk burdan taaa izmite gel...
ben değirmenderedeyimde...
çok mu tembelim neee:)))))))))))))

kızlar yarın saat 1,30' da carsıdaki keyfinde bulusuyoruz.Semra ben burcu havvagul geliyor kesin olarak.Bulusma olacakmı diye merak edenlere duyurulur.Herkesi bekleriz kahve icmeye:)))

şimdi bayılazaaammm:1shok: :1no2:
Ya ben daha dün İzmitteydim...Önceki gün de Keyfİnn de takıldık hep beraber..Hatta anneme de söyledim Kk dan arkadaşlar burada buluşuyor hep bir dahakine biz de oluruz inşallah diye..gamyoncuiremsu
Nasibe bakın..Bugün evimdeyim,yaniii bambaşka bir kıtada ...
aff aff..Olanda hayır vardır inşallah..
Kızlar size eğlenceler dilerimmm ühüüüüü:nazar:

X