21 Günde Yeni Alışkanlıklar Edinelim!

şuraya ben de ilişeyim. bazen yapıp bazen yapmadığım ama günlük rutine oturtmam gereken pek çok konu var.
listeleyelim:

her gün düzenli yemek yapmak
oğluma günlük 30 dakika ders çalıştırmak
30 dakika kendi derslerimi çalışmak
kişisel bakım/makyaj vs
sadeleşmek için her gün 10 dakika

Super bir topik.
21 gun olumlu dusunmebuzeeine calisacagim.

şuraya ben de ilişeyim. bazen yapıp bazen yapmadığım ama günlük rutine oturtmam gereken pek çok konu var.
listeleyelim:

her gün düzenli yemek yapmak
oğluma günlük 30 dakika ders çalıştırmak
30 dakika kendi derslerimi çalışmak
kişisel bakım/makyaj vs
sadeleşmek için her gün 10 dakika

Hoşgeldiniz kızlar güzel hedefler :KK200:

Ders çalışmak 21 / 2
Pozitif olumlama 21 / 21 tamamlandı En Büyük TÜRKİYE

Meditasyon 21 / 2

Kızlar bu ara kendimi daha çok ders çalışmaya vereceğim. Yatmadan da meditasyon yapacağım.
Fazla aktif olamayacağım.
En dikkat edeceğimiz şey vazgeçmemek olsun En Büyük TÜRKİYE

1- Sabah yüz yıkamak 17/30
2- Vitamin ve balık yağı içmek 17/30
3- En az 2 lt su içmek 17/30
4- 1 tane maden suyu içmek 17/30
5- Akşam yatmadan diş fırçalamak 17/30

Nasil yazi yazmak ne konuda oluyor :))
Genel, her konu. Hissettiklerim, hayaller, toplum , eğitim vs vs. Kendimi bildim bileli yazarım. Doğum yaptıktan sonra her şey gibi o da aksadı. İleride kitap yazma hayalim var liseden beri :) okuyup araştırmak yetmiyor kalemimin açılması için de yazmalıyım. Ayrıca 2 blogum vqr.

Dün yazı yazamadım o kadar yoğunum ki :KK43: vücudum sızım sızım sızlıyordu yorgunluktan. Bugün de çook kalabalık misafirim var.

Yazmak cok guzel birsey insan kendiyle anlasmasina kendini bulmasina yol aciyor.. ben de severim ama simdilik sadece uzgun oldugumda ya da isin icinden cikamayinca yaziyorum.. aslinda gunluk tutsam iyi olacak.. blog eger kisisel degilse ve "ifsa" olma durumun yoksa okuyabilirim ben de:)

Yazmak cok guzel birsey insan kendiyle anlasmasina kendini bulmasina yol aciyor.. ben de severim ama simdilik sadece uzgun oldugumda ya da isin icinden cikamayinca yaziyorum.. aslinda gunluk tutsam iyi olacak.. blog eger kisisel degilse ve "ifsa" olma durumun yoksa okuyabilirim ben de:)
Bende merak ettim :)

Ders çalışmak 21 / 3
Meditasyon 21 / 3

Bugün çalıştımda daha çalışacağım ders. 3 haftam kaldı zaten. Bu hafta bitirmem gereken 7 ünite var.
Önümüzdeki hafta da 8 tane var.
En son hafta da tekrar ve çıkmış sorulara çalışacağım.
Başaracağım. Başarmak zorundayım :rapci:

Sabah namazımı kıldım saat 08:18 oldu kahvaltımı yaptım saçımdaki bakımı şampuanladım .şimdide türk kahvesi aldım bilgisayarda size mesaj yaızyorum.ve kahvemi yudumluyorum :kahve:biraz saat geçmesini bekliyorum evi süpürücem sonra etrafı toplicam.sonrada gezmeye gideceim ufak çaplı alışveriş vede gezme amaçlı dışarı çıkacaım şimdilik bukadar.:KK69:

artık tek alışkanlığım bu olsun yoksa hep yeni baştan
hergün 1 saat spor yapmak 0/30 (şaşırdıkmı hayır alıştık artık :confused:)

X