21 Günde Yeni Alışkanlıklar Edinelim!

Salı
1- Sabah yüz yıkamak 18/30
2- Vitamin ve balık yağı içmek 18/30
3- En az 2 lt su içmek 18/30
4- 1 tane maden suyu içmek 18/30
5- Akşam yatmadan diş fırçalamak 18/30

Alisveris ve gezme isi bitti.namazimi kildim .icecek biseyler almistim hindistan cevizi sutlu danone icecek bide biskuvili sut buda danonenin yeni cikmis galba bayildim.gratis dergisi almistim tabi gezerken gratisede uramistim evde hem dinlendim hemde dergiye baktim.ve yorulmusum biraz uyumaliyim bu yuzden simdilik bu kadar.:uykucu:

Yazmak cok guzel birsey insan kendiyle anlasmasina kendini bulmasina yol aciyor.. ben de severim ama simdilik sadece uzgun oldugumda ya da isin icinden cikamayinca yaziyorum.. aslinda gunluk tutsam iyi olacak.. blog eger kisisel degilse ve "ifsa" olma durumun yoksa okuyabilirim ben de:)

Bende merak ettim :)

biri bu sadeheceler.blogspot.com
diğeri de bu kalemkagitdefter.blogspot.com Epeydir aktif değilim ama. Bazı bazı yazıyorum. Toparlanayım daha aktif yazacağım. Şimdilik evdeki defterime yazıyorum. Bazen blog.

Keske erken kalkmaktan baslasam ama olmuyor olmuyor :KK51:

Nedeeen bence olabilir sadece ona odaklan :KK49:
Zaten erken kalkınca herşeye okadar vakit kalıyor ki..

Sabah namazımı kıldım saat 08:18 oldu kahvaltımı yaptım saçımdaki bakımı şampuanladım .şimdide türk kahvesi aldım bilgisayarda size mesaj yaızyorum.ve kahvemi yudumluyorum :kahve:biraz saat geçmesini bekliyorum evi süpürücem sonra etrafı toplicam.sonrada gezmeye gideceim ufak çaplı alışveriş vede gezme amaçlı dışarı çıkacaım şimdilik bukadar.:KK69:

Ne güzel :KK36:

artık tek alışkanlığım bu olsun yoksa hep yeni baştan
hergün 1 saat spor yapmak 0/30 (şaşırdıkmı hayır alıştık artık :confused:)

Canım hadi bakalım bunu bırakma ama :confused:

Çarşamba
1- Sabah yüz yıkamak 19/30
2- Vitamin ve balık yağı içmek 19/30
3- En az 2 lt su içmek 19/30
4- 1 tane maden suyu içmek 19/30
5- Akşam yatmadan diş fırçalamak 19/30

21 gün olmasına 2 gün kaldı ama hala alışkanlık haline gelmedi kendimi zorlayarak yapıyorum bu 21 bende işe yapamıyor emin oldum artık :işsiz: 40a tamamlıyım bakalım işe yarayacak mı:KK45:

Dünkü alış veriş sonrası uyumuştum biliyosunuzki.malesef uyumuşta uyumuşum .gece 2 de uyandım ve ikindi ve yatsı namazını kılmamıştım doğal olarak.ikindi namazının kazasını yaptım.yatsıyıda normal olarak kıldım ve uyudum.Sabah kalktım kahvaltımı yaptım.biraz saat 12 gibi markete gidicem.ve sonra bizim marketin karşısında .güzel bi park var .böyle banklar falan var.yeşil bi alan.orada oturup. temiz hava alıcam. elimde içecek bişeyler olucak.sonra ucuzluk dükkanları falan var. hem onları gezicem. gözüm gönlüm açılsın. hemde temiz hava alıcam.çok para harcamıcam. bütcem kısıtlı. maaş henüz yatmadı. o yüzden çok az parayla çıkacaım .ama önemli olan hava almak. temiz hava oksijen oh mis. .sonra eve gelicem bugün içimden sadece keyif yapmak geliyo. bugünkü ruh halim bu .sonra bugün sevdiğim bi dizi var. onu izlicem. ismi
bizim-hikaye-34m4pmbvmqcjasure7mkg0.jpg
tavsiye ederim biraz komik birazda hüzünlü bir aile hikayesi,bugün günüm bu şekilde geçicek :kahve:

Son düzenleme:
Ders çalışmak 21 / 3
Meditasyon 21 / 3

Bugün çalıştımda daha çalışacağım ders. 3 haftam kaldı zaten. Bu hafta bitirmem gereken 7 ünite var.
Önümüzdeki hafta da 8 tane var.
En son hafta da tekrar ve çıkmış sorulara çalışacağım.
Başaracağım. Başarmak zorundayım :rapci:

aöf mü? hangi bölüm okuyorsunuz?

21 gün olmasına 2 gün kaldı ama hala alışkanlık haline gelmedi kendimi zorlayarak yapıyorum bu 21 bende işe yapamıyor emin oldum artık :işsiz: 40a tamamlıyım bakalım işe yarayacak mı:KK45:

Bence de canım sen süreyi uzatmalısın :KK66:
Bende 21 işe yarıyo. Neyi bitirdiysem devam ediyorum :)
Kaş bakımı dışında. Onuda yakında başlayacağım ama.

Bunu biri daha sormuştu çocuklu arkadaşlar beni anlıyor :işsiz:
Ben seni çok iyi anlıyorum :KK66:
Dünkü alış veriş sonrası uyumuştum biliyosunuzki.malesef uyumuşta uyumuşum .gece 2 de uyandım ve ikindi ve yatsı namazını kılmamıştım doğal olarak.ikindi namazının kazasını yaptım.yatsıyıda normal olarak kıldım ve uyudum.Sabah kalktım kahvaltımı yaptım.biraz saat 12 gibi markete gidicem.ve sonra bizim marketin karşısında .güzel bi park var .böyle banklar falan var.yeşil bi alan.orada oturup. temiz hava alıcam. elimde içecek bişeyler olucak.sonra ucuzluk dükkanları falan var. hem onları gezicem. gözüm gönlüm açılsın. hemde temiz hava alıcam.çok para harcamıcam. bütcem kısıtlı. maaş henüz yatmadı. o yüzden çok az parayla çıkacaım .ama önemli olan hava almak. temiz hava oksijen oh mis. .sonra eve gelicem bugün içimden sadece keyif yapmak geliyo. bugünkü ruh halim bu .sonra bugün sevdiğim bi dizi var. onu izlicem. ismi Eki Görüntüle 2065270 tavsiye ederim biraz komik birazda hüzünlü bir aile hikayesi,bugün günüm bu şekilde geçicek :kahve:

Ayyy ne güzel kendin için bişeyler yapman böyle okurken içim açıldı :)

aöf mü? hangi bölüm okuyorsunuz?

Sosyal hizmetler canım. Daha ilk dönemim. Çok acemi ve tedirginim :KK17:

Perşembe
1- Sabah yüz yıkamak 20/30
2- Vitamin ve balık yağı içmek 20/30
3- En az 2 lt su içmek 20/30
4- 1 tane maden suyu içmek 20/30
5- Akşam yatmadan diş fırçalamak 20/30

X