21 Günde Yeni Alışkanlıklar Edinelim!

*her sabah gündüz bakım kremi sürmek 21/3
*her gece gece bakım kremi sürmek 21/3
*göz çevreme bakım serumu uygulamak 21/3
*her gün kitap okumak 21/3
*çocuğu uyuttuktan sonra her gün evi toplamak 21/3
*yeşilçay içmek 21/3

3, gün de tamam

buraya yazmak hedeflerimi gerçekletirmek için beni motive ediyor

Benide öyle
Bence bu sayede birsürü şey değiştirebiliriz hayatımızds :)

Çok iyi olmuş canım keşke bizde yapabilsek ama gelen gidiyo bizde

Ya bende kansızlık var. Kahveyide son zamanlarda çok içiyorym valla

kansızlıkdanda demli çay ve kahvedende oluyor canım istersen bikaç gün kahveyi azaltmayı dene bi değişme olcakmı bakarsın

iki kez yazdım ama devam edemedim bari arada gelip bildireyim bir şeyler. bir de her zaman başlamaktan umudu kesmemek lazım.
bakım yapmak 2/21
bitki çayı içmek 0/21
dışarı çıkmak 2/21
1 saat temizlik 0/21
ders çalışmak 0/21
1,5 litre su içmek 0/21

açıklamalara gelirsek. hergün azıcık da olsa bakım yapmak istiyorum yoksa erteleye erteleye daha da uzatıyorum. her gün en az bir fincan bitki çayı içmek istiyorum malumunuz kilolar.. bir de sonbaharda da sıcak içecek keyfi yapmayacaksak ne zaman yapacağız dışarı çıkmak dedim çünkü evde oturdukça mecburi durumlar için bile olsa çıkamaz oluyorum o yüzden en azından 5-10 dakika yürümek için bile olsa, bir gazete almak için bile olsa gün yüzü göreyim istiyorum. temizlik de yapıyorum yapmasına ama yapmadığım zamanlar ipin ucu kaçıyor. en iyisi sürekli derli toplu durması. ders zaten değişmiyor 2 litre su içemiyorum bari 1,5 içeyim su çok önemli ama ben içemiyorum

Baya kendini elestirmissin çözümlerde sende bekliyoruz

Hoşgeldin canım :)
Aynen vazgeçmek yok başla gitsin biyerden :)
Dışarı çıkmak maddesine bayıldım ya :)

Hoşgeldin canım :)
Aynen vazgeçmek yok başla gitsin biyerden :)
Dışarı çıkmak maddesine bayıldım ya :)
günlerce tıkılıp kalıyorum eve. bunu farkettim. ki normalde gezmeyi seven gezmek istediği yerlerin listesini yapan biriyim. bütün yazım boşa geçti o bakımdan. evde de otururken bir hafta iyiysem geri kalanında çok tembel geçiriyorum o nedenle alışkanlık olsa fena olmaz

Bencede canim mutlaka yap iyi gelecektir ben hayatimda 4 ay sade evde kaldim geceliklerle butunlesmistim tamamen tembellik halt safaya cikip miskinlesiyo insan hergün biraz daha

1-her gün 2 kere diş fırçalamak 9/21
2-hergün göz çevresine bakım yapmak 0/21
3-hergün ellere ve yüze nemlendirici sürmek 9/21
4-hergün spor yapmak enaz 60 dakika 1/21
5-hergün evi toplamak 4/21
6-hergün namaz kılmak 0/21
7-hergün ezber dualarından okumak 0/21
8-hergün kumbaraya para atmak 9/21
9-hergün hayattan keyif alıcı birşey yap 5/21

Bende habire evdeyim bebeklede dışarı çıkması çok zor oluyo bakalım kaç sene böyle takılcam

Yine kaçtı ipin ucu tekrar baştan mı başlasam?
Tabiki tekrar başla

Bencede canim mutlaka yap iyi gelecektir ben hayatimda 4 ay sade evde kaldim geceliklerle butunlesmistim tamamen tembellik halt safaya cikip miskinlesiyo insan hergün biraz daha

Ben 2 senedir oijamayla yaşıyorum

* Alışverişten uzak durmak 21/4 deterjan kabı bulursam alıcam.
* Temizlik yapmak 21/3 Fazlasıyla yaptım.
*Bakımlı olmak 21/3 duş aldım kremlerimi sürdüm.
*Kitap okumak 21/1 okuyamadım pazar günü inş.

Beni de aranıza alır mısınız? Süreyi başta 30 gün belirliyorum aksatmazsam 40a tamamlarım
Listem basit 10 aylık bebeğim var onunla uğraşmaktan kendimi unutuyorum sabah yüzümü bile yıkayamıyorum çoğu zaman

Sabah yüz yıkamak
Vitamin ve balık yağı içmek (emzirdigim için)
En az 2 lt su içmek
1 tane maden suyu içmek
Akşam yatmadan diş fırçalamak

Canımm tabiki alırız benim kızımda 13 aylık oldu anlıyorum seni bende 1 2 aydır kendimi topluyorum inan. Ondan önce dediğin gibi yüz yıkayamıyodum bazen unutuyodum.
Hatta bakımlı olma topiğim var doğum sonrası kendini salanları özel olarak davet etmiştim oraya

Liste güzel başka ekleme yapma ama yormayalım kendimizi 21 gün bu şekil takıl

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…