Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Selam kizlar, ben kesenin gorunmesi icin karindan ultrason randevusu aldim. Randevu gunum 6+1 e denk geliyor. Kadin 7 hafta ve sonrasini onermisti, gorunmeyebilir dedi. Erken mi sizce de?
Benim 6+3 de kese göründü ama kalp olmadı vajinal ultrasonda istemedim o yüzden 7+3de bir daha gidicem

Canım benim 6+1 şu anda takvime göre 9 şubatta doğum görünüyor. Sat 4 mayıs. senin minnoşun ne kadarlık
Benim ki daha minnak 5+1 deyim bende takvime göre 12 Şubat doğum gözüküyor Allahın izniyle inşallah. Sat 7 mayıs. Ee senin nasıl 6+1 o zaman kafam yandı kız

Kızlar benim de cuma günü kontrolüm var doktorum keseyi görürüz dedi. Bugün dayanamadım gidip kan verdim 1184 çıktı regl gecikmesinin 4. Günü. Uygulamada 4+2 görünüyor doğum 17 Şubat
Cuma günü görürsün canım net hem de 2500 lerde olur benim de pazartesi 3876 çıktı kese de göründü darısı kalp atışına bayramdan sonraya kaldi

Öyle sicakki uyku tutmadı. Yarın doktor kontrolüm var uygulamaya göre 5+6 daymisim. Acaba minik merconun kalp atışını duyabilir miyiz. Hiç kendimi hamile gibi hissetmiyorum nedense bu yemek kokularindan igrenme mide bulantısı falan hangi haftada güncelleniyor ya bana bisi gelmedi henüz şikayetçi değilim tabi ama bebekte bi işaret versin yani

Cuma günü görürsün canım net hem de 2500 lerde olur benim de pazartesi 3876 çıktı kese de göründü darısı kalp atışına bayramdan sonraya kaldi
Canım kese göründüğünde karından mı baktırmıştın yoksa alttan mı benim 3970 de karından görünmemişti de

Arkadaşımdan 7 diye duydum şimdilik bende de bi şey yok bakalım bekliyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…