Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Sizler adına çok seviniyorum güzel annelerim. ben pazar acile giderek öğrendim hamile olduğumu. Salı tahlil verdim değerim artmış mı diye hala sonucum çıkmamış. Olumsuz bir şey olsaydı kanamam olurdu ya da ağrım olurdu diye düşünüyorum tecrübeli anneler bilgilendirirseniz sevinirim.

İçini ferah tut ağrın olsa da çok şiddetli olmadığı sürece telaşlanma rahim genişleyip bebek yerleştiği için oluyor normalde gün içinde çıkıyor sonuç sağlık ocağında mı verdin

Ben de bir kez beta verdim sonra damar patlaması oldu kolum mosmor kan deri altına akmış o yüzden vermek istemedim ben de kendime şu an siz gibi söylüyorum aksilik olsa yogun kanama vs olurdu diye

ay ben.. yemeklerden sonra su içtikten sonra ya da herhangi bir şey ağzıma attıktan sonra midem bulanıyor. ve bir sonraki öğüne kadar yani acıkana kadar asla geçmiyor. çok şükür buna da
Az önce yemek yedim kusmamak için sürekli yutkunuyorum
Benim başlamadı hala ama iştahım çok açık
Benim de çooook kıtlıktan çıkmış gibiyim

Evet ama bizim buranın sağlık ocağıyla alakalı bir sıkıntıymış herhalde normalde dediğiniz gibi gün içinde çıkar diyorlar. Ben her sabah uğruyorum çıkmadı diyorlar e nabızdan da bakıyorum yok

E nabıza sağlık ocağı verileri çok geç düşüyor ya inşallah yarın çıkar o zaman haber ver mutlaka

Selam kızlar ben aşırı kabız oldum afedersiniz ama mide bulantısı yok Allah’a şükür kızımda 6 ay boyunca her sabah istifra etmiştim. İnşallah bu sefer olmaz. Ama aşırı uykum var. Deli gibi uyuyorum. Ve baş dönmesi var sürekli yatayım istiyorum çocukla pek mümkün olmuyor tabii

Mide bulantısı başlayan var mı? Bazen ansızın kusasım geliyo
Benim midem aşırı hassas psikolojik olarak mı bilmiyorum dediğiniz gibi oluyor aniden. Kokulara karşı da çok hassasım ama ondan ziyade uyanır uyanmaz kahvaltı yapmalıyım midem aşırı şekilde kazınıyor açlıktan.

Hepimiz inşallah

Şimdiden geçmiş olsun inşallah dediğiniz gibi olmaz. Rabbim şafi ismi ile şifa versin

Şimdiden geçmiş olsun inşallah dediğiniz gibi olmaz. Rabbim şafi ismi ile şifa versin
Ben mide ameliyatı oldum 2021 senesinde ondan beridir özafajit var bende olsa da şaşırmam yıllardır zaten mide yanması mide bulantısı ile uğraşıyorum. Bunda da olsa şaşırmam.

Benim de önce bulanıyor sonra acıkıyorum

Kızlar dün acile gittim belim karnım çok ağrıyo diye. Keseyi gördüm şükür. Doktor yolk sac da var dedi. Ama aşağısında bir kist gördü. Sorun olur mu dedim olmaz kanama da yapmaz bu ağrı yapar sadece dedi. Ama aklıma takıldı. Acaba önemli birşey midir sizce?

Kaçıncı haftanızdı ve beta değeriniz kaçtı acaba?
Benim de belim ve karnım çok ağrıyor bi anda giriyor 10 dk sonra geçiyor.

Kadin doğum doktoruna gösterin en iyi cevabı o verir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…