Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Kaçıncı haftanızdı ve beta değeriniz kaçtı acaba?
Benim de belim ve karnım çok ağrıyor bi anda giriyor 10 dk sonra geçiyor.
Betam en son baktırdığımda 2 bin küsürdğ şuan 6-7 bin civarı olması lazım.
Kadin doğum doktoruna gösterin en iyi cevabı o verir
Gören kişi kadın doğum doktoruydu da pek içime sinmedi yine de.

Merhaba sevgili anne adayları 🩷 benim sat 5 Haziran ve 4'ünde test kiti ile hamile olduğumu öğrendim. İlk hastane randevumu oluşturacağım da Ankara'da veya Aksaray'da tavsiye edebileceğiniz (devlette) doktor var mı?

Kızlar dün acile gittim belim karnım çok ağrıyo diye. Keseyi gördüm şükür. Doktor yolk sac da var dedi. Ama aşağısında bir kist gördü. Sorun olur mu dedim olmaz kanama da yapmaz bu ağrı yapar sadece dedi. Ama aklıma takıldı. Acaba önemli birşey midir sizce?
Doktor olmaz diyorsa içinizi ferah tutun 💐 fakat içinize sinmediyse yine başka bir kadın doğumcuya gidin ama içinizi temiz tutun🫶

Kızlar selam beta artışlarınız nasıl oldu. Benim geçen cuma 1760 dı.Bugün 10400 çıktı.Sizce iyi mi

Sizin artışınız da çok iyi kese için gittiniz mi🥳
Normalde haftaya cuma gidecektm.Ama pzt sağlık ocağında beta hcg vermiştim.Sonuç bugün çıkmış vee resmen artış yoktu cuma günü olan 1700 değer pzt 1800 dü.Bugün görünce aklım çıktı.Hemen ilk kan verdiğim yere gttim 10 bin oldugunu gördüm.Tabi o endişeyle doktorumun randevusunu da yrına aldım.İnşallah yarın görürüm.Burayı da haberdar edeceğim.🫶🏼Hepiniz duamdasınız.Rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin

Normalde haftaya cuma gidecektm.Ama pzt sağlık ocağında beta hcg vermiştim.Sonuç bugün çıkmış vee resmen artış yoktu cuma günü olan 1700 değer pzt 1800 dü.Bugün görünce aklım çıktı.Hemen ilk kan verdiğim yere gttim 10 bin oldugunu gördüm.Tabi o endişeyle doktorumun randevusunu da yrına aldım.İnşallah yarın görürüm.Burayı da haberdar edeceğim.🫶🏼Hepiniz duamdasınız.Rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin
Git canım için rahat etsin bence de. Allah razı olsun. Hepimize sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin Allah🙏🏼

Merhabalar kızlar öncelikle hepimizin güzel haberler aldığı günler olur inşallah.bende hamileyim ve büyük şok içerisinde öğrendim.sat 31 Mart ve pcosluyum düzenli pek reglim olmuyor maalesef ve genetik bir durum.en son doktoruma Şubat ayında gittim ve klomen kullandım.sonrasinda Ramazan'likta gitmek.istemedim Bayram dolayısıylada doktor bütün hastalarını normale bırakmisti .ve hala regl olmadığım için gidemedim.21 Mayıs ta başka bir kadın doğumcu ya söktürücü için gittim.kanda bakıldı negatif ti tarlusal verdi kullandım ve hala regl olmadım.sonra tekrardan gittim ultrason da baktı kan vermemi istedi hastahane de beklemedim hiç aklıma gelmiyor du eve geldim kendi doktorumu aradim sonuç negatif mı dedi e nabız a girdim Bir baktım değerim 193 şok oldum

Ama ben şok içerisinde yım 21 Mayıs'ta kanda negatif ti 4 Haziran da pozitif çıktı değer aralığına göre 4 haftalık oluyur ama iki hastane arasında 2 hafta var🥹uzun oldu kusura bakmayın bu arada kan verdiğim İlk dün idrar testi de yaptım evde

Bu şekilde çıktı

Eklentiler

• 1000022349.jpg
    1000022349.jpg
    49,7 KB · Görüntüleme: 40
arkadaslar mrb benimde regl gunum 10 haziran bu ay klomen kullandim bgn bel kasik ve alt karin agrim var birebir adet sancisi gibi okudugum kadariyla burda cogunuz hamile rica etsem belirtileriniz nelerdi paylasirmisiniz cok ihtiyacim var 6 yillik evliyim ve 5 yillik ugrasim var ama nasip olmadi henuz bu ay bnde tek fark yumurtlama sonrasi baslayan gogus agrim oldu sizlerin belirtisi nelerdi paylasirmisiniz hayirli olsun tekrardan

X