Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    139
Günaydın hamişler.. Kanaması olan üyelerimize geçmiş olsun, hemen geçer riskiniz inşallah.
2 yaşındaki oğlumla hastanedeyiz 3 gündür, ateşi vardı. Doktor yatış verdi. Allah bir güç verdi burada. Normalde evde başımı kaldıramıyorum.
Evlatlarımızın hepsi sağlıklı olsunlar. Aslında şikayetlerimin ne kadar basit olduğunu anladım, bulantıymış halsizlikmiş. İnsan rutinlerinin kıymetini biliyor böyle zamanlarda.. 😔
Çok geçmiş olsun canım rabbim oğluna şifa versin bir an önce toparlanın inşallah 🥺

Kızlar merhaba, şehir hastanesine öylesine randevu almıştım. Gelmişken bi sürü test falan istediler. İdrarda enfeksiyon çıktı. Augmentin antibiyotik yazdı doktor. Daha önce kullanan var mı? Kendi doktoruma da sorsam mı napsam bilemedim 🙄

Kizlar günaydin nasilsiniz okuyamadim 1 2 gün girmeyince sekmeler alip başini gidiyor oglumda firsat vermiyor telefonu elime alayim 15. Haftadayim bu bulantilar ne zaman bitecek ya bezdim bezdim😭
İşk gebeliğimde 21. haftaya kadar kusmuştum. Bulantılarım sonra da devam etmişti ama azalmıştı

Günaydın hamişler.. Kanaması olan üyelerimize geçmiş olsun, hemen geçer riskiniz inşallah.
2 yaşındaki oğlumla hastanedeyiz 3 gündür, ateşi vardı. Doktor yatış verdi. Allah bir güç verdi burada. Normalde evde başımı kaldıramıyorum.
Evlatlarımızın hepsi sağlıklı olsunlar. Aslında şikayetlerimin ne kadar basit olduğunu anladım, bulantıymış halsizlikmiş. İnsan rutinlerinin kıymetini biliyor böyle zamanlarda.. 😔
Çok geçmiş olsun cnm.benim oğlan da Mart'ta ateslendiginde havale tarzı bsy gecirdi.bi hafta yoğun bakımda kaldik.omrumden ömür gitti.allahim evlatlarımızı korusun inşallah.eeg fln çektirdik şükür temiz çıktı.🤲🤲🤲
Kızlar bende bugün hem ikili test sonucunu gösteren hemede cinsiyeti sorcam 16 .haftaya girdik bebek hareketlenmesi için çikolatadan başka napmam lazım geçen de çikolata yemiştim bacak bacak üstüne atıyordu göremedik☺️
Bide bol su için.bebek daha net görünür.idrara sıkışık olursanız.
Çok geçmiş olsun canım benim de ikizlerim el ayak ağız hastalığı oldular 🥴
Geçmiş olsun cnm.
Kızlar merhaba tatilde havuza giren var mı hiç? Bugün tatile gideceğiz bir sorayım dedim
Bizde Ağustos sonu gidicez bende merak ediyorum.denizi hiç sevmiyorum ben.hamile kalmadan ayarlamistik Aquaparkli fln ama bnm için yalan oldu.ama yine de havuza girmeyi çok istiyorum.hamis mayosu fln aldım geçen gün.en azından oğlumu yuzdurmek için bile girsem yeter bana🤣

canım ben çok doktor gezdim aşırı pimpiriklyiim bide tüp bebek olunca ve kanama vardı hep bende durum böyle olunca ister istemez takıntılı oluyorsun çok doktor gezdim ama şu an Bahçelievler Memorial Doç. Dr. Taha takmaz gerçekten müthiş bir doktor mesajla saniyesinde ulaşabiliyorum her şeye cevap veriyor gittiğimde muayenelerimde aklıma ne takıldıysa söylüyor benim aklıma gelmeyen detayları bile açıklıyor eğer özel hastaneye gideceksen ve Bahçelievler’e ulaşımın rahatsa kesinlikle bu doktora bir kere gitmeni tavsiye ederim

Bende aynı şeyden doktor doktor gezmiştim başta en son ömer ulugergiliyi buldul medical oark göztepe hastanesinde çok ilgili muayeneleri kısa sürmüyo bilgilendiriyo bo paylaşıyo acil şeyler için benim içime sindi yakınsanız öneririm
Kızlar önerinizleriniz için çok teşekkür ederim. Gerçekten çok zorlu bir süreçmiş doktor bulmak. Hepsini değerlendireceğim 🫶🏻❤️

Kızlar merhaba tatilde havuza giren var mı hiç? Bugün tatile gideceğiz bir sorayım dedim
Temizliğinden eminsen ve çok kişi kullanmıyorsa girebilirsin havuza demişti doktor bana. Deniz tamamen serbestti ama. Haaa her iki türlü de ıslak mayo ile durmamam gerektiğini söylemişti. Isterseniz siz de bi doktorunuza sorun yine 🌸

Çok geçmiş olsun cnm.benim oğlan da Mart'ta ateslendiginde havale tarzı bsy gecirdi.bi hafta yoğun bakımda kaldik.omrumden ömür gitti.allahim evlatlarımızı korusun inşallah.eeg fln çektirdik şükür temiz çıktı.🤲🤲🤲

Bide bol su için.bebek daha net görünür.idrara sıkışık olursanız.

Geçmiş olsun cnm.

Bizde Ağustos sonu gidicez bende merak ediyorum.denizi hiç sevmiyorum ben.hamile kalmadan ayarlamistik Aquaparkli fln ama bnm için yalan oldu.ama yine de havuza girmeyi çok istiyorum.hamis mayosu fln aldım geçen gün.en azından oğlumu yuzdurmek için bile girsem yeter bana🤣
Çok sağol canım. Evlatlarımızı Allahım korusun

Canım selam. Ben geçen ay gittim tatile. Doktorum havuzu çok önermiyorum ama temizse az bişey girebilirsin deniz serbest ıslak mayoyla durmak yok değişçeksin demişti. Güneşe çıkmıcaksın çıktığında da çok iyi korumalı krem sürceksin bol sıvı tüketiceksin vücudunu bolbol nemlendirceksin demişti. Bende dediklerine uydum ve bir sorun yaşamadım. Havuza sadece sabahları girdim yoğunluk yokken temizken. Öğleden sonra hiç havuza girmedim sadece denize girdim. Bunlara dikkat edersen bir sorun yaşamazsın 🌸

Kızlar bugün doktorumuza gittim, maalesef mutlu gelemedim 😢. Randevuları doluydu ve ben beklemeyi göze aldım yaklaşık 1.30 saat bekledim, sonunda muayene oldum. Doktorum daha ultrason ile bakar bakmaz bişey söylüycem ama bu korkulacak bişey değil önce onu belirteyim dedi. Hayırdır hocam dedim. Bebeğin beyninde ur var ama korkulacak bir şey değil bu %99,9 kaybolacaktır dedi.😳 Beyninde mi dedim şok oldum. Bak yine söylüyorum bu korkulacak bir şey değil %99,9 zamanla kaybolacaktır dedi,başta korkulacak bir şey olmadığını söyledim ki sonra ağlıyorlar, zamanla kaybolacaktır dedi. Ayrıntılı ultrason için randevu aldın mı dedi evet dedim. Oraya gittiğinde ultrason fotoğrafını gösterirsin ona göre bakarlar, özellikle belirtiyorum korkulacak bir şey değil %99,9 kaybolacaktır dedi. Gelişimi gayet iyi haftasından büyük bile gidiyor dedi. Birde cinsiyetimiz kız onu öğrendim. Nolur dua edin kızlar Allah korusun kötü bir şey olmasın öğrendiğimden beri canım çok sıkıldı 😢. Eşime söyledim başka doktora mı gitsek diyoruz bilmiyorum 😢😢

Kizlar bsy sorcam geçenlerde erkek bebeklerde kanama oluyor fln denmişti.merak ettiğim cinsiyeti kız olupta kanama geçiren var mi
Been 🙋‍♀️ Hem de nasıl kanadım pıhtılı pıhtılı. Lekelenmelerim durmak bilmedi sonra uzun bir süre de. Fitiller iğneler, yattığım yerden kalkamadım uzun bir süre. Rapor aldım hep işe gidemedim. Ama şu an çok şükür iyiyim. O zamanlar hep dua ediyordum inşallah tombiş tombiş doğar da "sen anana neler çektirdin eşek sıpası" diyerek poposuna vururum diye 🤣🤣

X