Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    149
Bizde 6+5iz sata göre keseyi gorduk gecen hafta sadece, ne zaman çagırdı doktor bir

Merhabalar öncelikle hepinizi tebrik ederim Rabbım kucağınıza almayı da nasip etsin🙏🥰 Gecen ay bende tup bebek transferi oldum ve testim pozitif bugun 6+2 iyiz 🙏
Aynı sayılırım sizinle mide bulantiniz varmı acaba benim daha yokta

Ciddi misin. 🥺 ben onu içmediğimde hastaneliktim içtiğim zaman normaldim. Evet doğdu şuan 6yaşında kızım çok şükür. 🥰 biliyorum çok zor şuan 2. Gebeliğim bulantım var bugünden beri ağlayasım geliyor ama geçiyor biliyorum kucağıma aldığımda değecek sabır ❣️
Sağlıklı ömürleri olsun canım zoferi ne kadar kullanmıştın

Nette arastırma yaptığımda yarık dudak felan diyor inşallah bir sorun olmaz simdi ben de kullanıyorum bi paket bitecek
Doktorunla her daim iletişimde ol. Doktoruna güven canım. Benim kızımda bir problem olmadı. Bana bu ilacı verende Serhat Sakız adında muhteşem bir doktordu. İstanbulda olanlar araştırabilir doktoru. Sende kötüyü düşünme canım.

Tabloda olmayan arkadaşlarım bilgilerinizi verirseniz sizi de ekleyelim tabloya. Tablo da olup kese/ kalp atışı görmüş arkadaşlarım eğer bilgileriniz tabloda eksikse bana söylerseniz eksikleri tamamlayalım 🌸

Tahmini doğum tarihi :
Kese görünümü :
Kalp atışı :
Varsa Cinsiyet tahmini:
HATIRLATMA :KK49:

Kızlar bir şey soracağım tüp bebek bizimki ilk üç ay cinsellik yasak doğal yolla olanlarda da mı durum aynı acaba doktora da sormadım tabi detaylı biz zaten transfer olmadan önce bıraktık

Sabahtan beri kendime gelemedim. 1 haftadır da evi falan süpüremiyorum, hamileliğin böyle olduğunu unutmuşum
Vallahi ben unutmamıştım ama kendimi öyle motive etmişimki süper geçicek harika geçicek diye böyle olunca hayal kırıklığına uğradım. Ama geçicek bi kaç haftaya sabır 🥰 boşver süpürme canım sen çok özel bir deneyim yaşıyorsun şuan dinlenmeye ihtiyacın var temizlik biraz beklesin 🌸

hamilelik testi sonrası evde yaptığımız, evet önce aile hekimi gidiyoruz sonra da sdirekt hamileliğin 8 ila 10. haftasına denk gelecek haftada gün veriyor ilk scan için. Yani kan aliyim beta bakıyım yok. o işte beni düşündürüyor şu an bebek yaşıyor mu ne durumda kalp atışı vs haberim yok türkiyedekiler 3. kez gidip dinledi üstüme 🤣🤣🤣
Boylesi de biraz fazla ya. Ben laboratuvara gittim beta icin kan verdim. Pozitif cikinca hemen aile doktorumun sekreterine gittim durumumu anlattim. 1saat sonraya randevu verdi. Doktor gereken testleri ve istedigim insulin, ilac, alet edevat ne varsa yazdi 😂 Ertesi gün aradi randevularimi ayarlamış.

Beta testini mesela doktor yazmadı 3 kere kendim yaptirdim 70 yuro falan tuttu totalde. Ama Cuma günü kadın doğum doktoruna gidince söyledim yaptırdığım tarihlere denk gelecek şekilde yazdi ki geri ödemesini alayım. Kafama göre yaptırsam da yardımcı oluyorlar bu sekilde. Esnekler baya

Demek ki ülkeden ülkeye degisiyor. Benim fark ettiğim burada acil durum olunca çok hizlilar.
Simdi senin için beklemekte cok zordur eminim😩 Ne kadar kaldı randevuna?

X