Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Canim bilmiyorum belki rahim kasildigi icin biraz icerde olan kan gelmistir ama cok kotu bir sey olsaydi kan durmazdi ve acik kirmizi gelirdi diye dusunuyorum
Bende onu düşünüyorum da zaten yaşadığımıza ilişki denmez de illa ki rahim kasılıyor akşamdan beri böyle bir şey olacağından korkuyordum işte takip edeyim diyorum bir de kabızlığa çözüm bulamadım kaç günden beri ondanda kendi mi çok zorluyorum hakkımda hayırlısı olsun artık

Rahim ağzı gebelikte ekstra hassas olduğundan olabilir. Biz hamileliği öğrendiğimiz zamandan beri hiç yanaşmadık o işe. İlk gebeliğimde ilk 4 ay lekelenmelerim olduğundan yasaklamıştı doktor. Şimdi de korkudan psikolojikman uzak duruyoruz

Serklaj nedir hocam? Korkmayın ben de çok oluyor. Artık doktora gitmeyi bıraktım o derece. Dinlenin doktorlarda bunu söylüyor

Ay ben zeytinyagli turp salatasi yedim kabizlik falan kalmadi insan rahatliyo kisa sure de olsa

Ay ben de korkudan ayni sekildeyim:) kardes kardes yatiyoruz

Kizlar dayanamayip ogle arasinda doktora gittim kendi doktoruma degil de baska doktora bebegi gormek icin. Osteocare ve efamom verdi. Kullanan var mi? Benim doktorum vermemisti ilk 3 ay sadexe depolardan yiyo diye

Kabızlık için kayısı kesinlikle. Ben kuru kayısıyı suda biraz yumuşatıyorum sonra biraz tereyağında çevirip üzerine ceviz döküyorum. Hem tatlı ihtiyacımı karşılıyor hemde kabızlığa birebir . Sade şekilde çok fazla tüketemiyorum çünkü Tavsiye ederim

Kizlar dayanamayip ogle arasinda doktora gittim kendi doktoruma degil de baska doktora bebegi gormek icin. Osteocare ve efamom verdi. Kullanan var mi? Benim doktorum vermemisti ilk 3 ay sadexe depolardan yiyo diye
Doktordan doktora değişiyor büyük ihtimalle benimde düşük vitaminlerim var b12 ve d3 gibi ama şu an için ilaçlar bulantıyı tetikleyebilir sen yemene dikkat et dedi doktorum iki hafta sonra tekrar gideceğim bakalım bu sefer yazar muhtemelen

İlk muayenede ilgili ve iyiydi, kontrole gittigimde geçiştirdi. Bu süreçlerde geçiştirme kabul edemem valla. Tuncay hoca Liv de normalde. Kliniğine gidecem ben. Adam çok iyi. Her muayene detaylı ultrason tadında geciyodu

Ben elenatal kullanıyorum sadece canım onun için de gerekli tüm vitaminler var.
Osteocare de onun gibi bi vitamin diye biliyorum diğerini bilmiyorum
Sen hangi doktor ile devam edeceksen sürece onun verdikleriyle devam et sorarak kuzum

3 aydan sonra veriyorlar genelde. Kaç haftalıksın canım. Osteocarei hergün mü kullan dedi?

Bizde öyleydik zaten 2. Gebelikte doğuma kadar yasak bende zaten yasak olmasada bu işi saçma bulanlardanım dediğim gibi gerçek Bi ilişki değil sadece yüzeysel Bi ilişki yapmaya çalışıyorum oğlumda da öyleydi erkekler boş bırakılmaya gelmiyor çünkü ama işte illa başa kötü bişey geliyor Allah esirgesin bundan sonra da bu yaptığıma bile cesaret edemeyiz biraz da ders oldu bize

Serklaj nedir hocam? Korkmayın ben de çok oluyor. Artık doktora gitmeyi bıraktım o derece. Dinlenin doktorlarda bunu söylüyor
Hamileliğin 3. Ayından sonra rahim ağzıma dikiş atıyorlar canım erken doğum olmasın diye ne olur her kontrolünüz de rahim ağzı boyunu ölçtürün doktorunuza benim ilkimde ihmalkarlık vardı bende bilgisizdim malesef erken doğum oldu ilkinde

Ay ben zeytinyagli turp salatasi yedim kabizlik falan kalmadi insan rahatliyo kisa sure de olsa
Zeytin yağlı ne yesek aynı görevi yapar bence Bi deneyeyim yoksa böyle giderse zaten çocuk kendiliğinden düşecek normalde de çok kabız olan biriyim ama bu bir haftadır beni çok zorladı

Güzel fikir aslında denerim bugün İnş

Haklısın kuzum geçiştirme kimse kabul edemiyor ben kontrolüm boşa gitmesin diye gideceğim bilmiyorum ilk muayenede bana da ilgiliydi Balım erkek doktorda rahat edemiyorum ben ya sıkıntılarımı tam anlamıyla soramıyorum konuşamıyorum falan o sebepten genellikle kadın doktorları tercih ediyorum mecburiyet olmadığı sürece

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…