Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar ben tahlil verdim geçen gün, idrar kan hepsine baktılar. Kanda birkaç değerim referans dışı ama öyle aman aman bir fark yoktu bir problem yoktur diye düşünüyorum.
Sadece demir eksikliği ve ciddi d vitamini eksikliği anemi olarak yazılmış bir sonraki kontrolüme 1 hafta var beklemek problem yaratır mı sizce?

Masallah
Ben de 7+4 oldum bugün.
Bulantım yok, koku hassasiyeti arada oluyor.
Çok fazla halsizlik ve sürekli uyumak hali var
Ve tuvalet problemi yaşıyorum, siskinligim oluyor, bacaklarım ödem topluyor arada.
Umarım en yakın zamanda geçer canım bu halsizliğimiz hepimizde var demekki vücudumuz da yeni yeni alışmaya çalışıyor Tabiki

Erkene çekme şansın var mı canım randevunu ?

Kızlar bir sorum var yemeklere falan maydanoz ekliyor musunuz?
Evet canım abartmadan salatada kahvaltıda yiyorum. Ama sapı ödem atıcı olduğu için tercih etmiyorum. Doktorum kilolarca yemediğin sürece sıkıntı yok dedi. Önceki hamileliğimde de yemiştim sıkıntı olmadı şükür.
Ben de öğretmenim hangi kademede çalışıyosunuz hocam? Bende 13 kişilik dil sınıfı olduğu için rahatım. Tek sıkıntı nöbet..
Ben kullanıyorum canım ama lekelenme olmadı. Kanama alanı varsa o da dışarı dökülebiliyomuş galiba ama emin değilim tam.

Gececi deme deme, uslu geceleri uyuyan bı bebiş olacak, hayatımız düzgün olsun inşallah bebislerle.

Raporunu aldıysan dinlen evde bol bol kuzum yorma kendini içini de ferah tut

Hanımlar iyi günler 3+5 de değerim 270, 4+0 da 910 çıktı fazla artmış bir kez kimyasal geçmişim var endişeliyim. 2 katından fazla artması ne anlama gelir
Korkma kuzum için rahat olsun dengeli arttığı sürece sorun yok ben bu hesapla 600 civarı beklediğim değeri 1000 lerde gördüm

Hanımlar iyi günler 3+5 de değerim 270, 4+0 da 910 çıktı fazla artmış bir kez kimyasal geçmişim var endişeliyim. 2 katından fazla artması ne anlama gelir
Merhaba canım, benim 3 veya 3 buçuk kat artmıştı beta hcg değerim. Doktor min %60 artması lazım, daha fazla artması iyi veya kötü bir anlama gelmiyor demişti, keseyi de 3100 civarı görmüştüm ben. Gayet normal yani, önemli olan betanın düşüşe geçmeye başlamaması

Merhaba , bende 6+5'ten yazıyorum
Genellikle kahvaltı ve yemeklerden sonra çok hafif bulantım oluyor ama böyle hazımsızlık bulantısı gibi yani karnım şiş çok yemişim midem dolu çıkarsam rahatlayacak bulantı hissi
Maalesef ki şişkinliğim ve kabızlığım var bir türlü rahatlayamadım
İş yerinde akşamı zor ediyorum , eve gelip hiç bir şey yapmadan yatıyorum aşşşşırı uyku ve halsizlik hissediyorum
Ve bende tuvaleti hiç saymıyorum bile, tuvalet- oda arasında mekik dokuyorum
Ara ara alt karnımda ve kasıklarımda sızlama oluyo hafif adet ağrısı gibi , doktoruma sordum rahim genişlediği için normal demişti.
Son olarak bir de bel ağrısı, belimde 15 kilo yük varmış gibi hissediyorum otururken ve ayaktayken.

Merhaba, ben de 5+2 deyim. Aşırı halsizliğe ek olarak kemik ağrısı yaşayan var mı? Dizlerimin ağrısından geceleri uyuyamıyorum

Kızlar çin takvimi ile cinsiyet doğru sonuç veriyor mu sizce ilk hamileliklerinizden ya da çevrenizden çin takvimi ile cinsiyet tutturan var mı ne diyorsunuz? Benim ilki çin takvimine göre erkekti ve erkek oldu hakkaten. Şimdi ikinci de erkek görünüyo takvime göre

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…