Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Mayıs ve haziran grubunda kullananlar var yazıyorlardı lekelenmesi olanlar falan. Ağrı oluyor mu peki?
Çok ayakta kaldığımda bel ağrısı oluyor hemen oturuyorum dinleniyorum korkuyorum bende . Geçen hafta kanama alanı kaybolmuş dedi doktor ama hala ara ara lekelenmeler oluyor

Çok ayakta kaldığımda bel ağrısı oluyor hemen oturuyorum dinleniyorum korkuyorum bende . Geçen hafta kanama alanı kaybolmuş dedi doktor ama hala ara ara lekelenmeler oluyor
Geçer inşallah yormayın kendinizi ilk haftalarda yatıp dinlemek lazım hep sanırım. Allah sağlıkla tamamına erdirir inşallah.

Kaçıncı haftadasınız ? Bende 7. Haftaya kadar baya bir vardı 1 haftadır azaldı ama ara ara oluyor
Sat 28 ağustos 5 haftadayım son 2 gündür hafif arada ağrı olunca tutunamazsa diye korkuyorum iyice yerine yerleşse keşke. Wcye gidince telaşla bakıyorum.

Sat 28 ağustos 5 haftadayım son 2 gündür hafif arada ağrı olunca tutunamazsa diye korkuyorum iyice yerine yerleşse keşke. Wcye gidince telaşla bakıyorum.
Bende baya oldu ya aslında . İlk haftalardan bu zamana kadar baya ağrıyordu . Sağ kaşık özellikle

Ne raporu aliyorsun canim

Ben en başından kullandığım için sanırım bende hiç lekelenme olmadı ama geçen gebeliğimde beta düşmesine rağmen Progestan yüzünden yine olmamıştı ama burada ben de biraz araştırdım olan varmış o şekilde

Haa bu arada ben oral alıyorum fark eder mi bilmiyorum
Bana doktorum hep vajinal önerdi ama oral alanlarda varmış evet. Bende kullanmama rağmen oluyor. Doktorum kanama alanının kaybolduğunu söyledi geçen hafta ama ondan bu yana 2-3 kere lekelenmem oldu . Hatta dinlenmem için raporda verdi işim çok yoğun ve ayakta olmam gerekiyor hep

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…