Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar bugün dr bana keseyi görmek için direkt alttan baktı, hocam bakmasak falan dedim ama hiç bisey olmaz cihazın girdiği yer ile bebeğin yerleştiği yer birbirinden çok uzak dedi.. dr umun hem kendisini hem bilgisini çok seviyorum zamanında hayatımı kurtarmisligi bile var ama ne bilim alttan gerekli miydi anlamadım.. 5.haftaydi kese ve yolk muydu onu gördü 7.haftanda gel dedi..

Ultrason cihazı rahime kadar girmiyor vajinanın bir kısmına giriyor sadece hiçbir zararı yok merak etme.Gebeliğin erken haftalarında karından net görüntü alınamadığı için alttan bakılıyor benim 6+6 da karından görünebilir olmasına rağmen alttan bakıldı 8. hafta muayenemde de alttan bakılacak ondan sonra karından. 6+5 te de kanamam olduğu için baska hastaneye gitmiştim karından baktılar atar topar hemen hiçbir şey belli olmuyo bulanıktı sadece kese yerinde mi o görünüyor başka bir şey yok

İçmeyince de ağzım kuruyo sanki ama deneyeyim bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…