Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Doktor bize olabilir dedi canım hafif hafif büyümeye çalışıyor çünkü rahimde yer açılıyor ancak kıvrandıracak kadar bir ağrı tehlikelidir demişti bu yüzden aklına kötü şeyler getirme. Çok ağrın varsa doktorun ile görüş

Kızlar ben de 9+3 ün bu hafta bulantı kusma tavan yaptı. Dün hiç bişe yiyemedim perişanlık resmen bi de işe gidip geliyorum çok facia oluyor inşallah hemen geçerrrrr hayat kalitem sıfıra indi gece gündüz bulantı kusma berbat bişe

Canım rapor alsan alabilir misin ? evde geçirsen kusarkende vücut hırpalanıyor uzanırsın biraz iyi gelir belki

Canım neden düşük diye düşünüyorsun. Çok normal. Bebek büyüdükçe idrar kesesine baskı yapar ve sık wcye çıkarsın. Bende de aynıları var. Gebeliğin başından şimdiye kadar kasık ağrım hep vardı yeni dün ve bugün biraz hafifledi. Normalmiş bebiş ve rahım büyüyor. İçini ferah tut

Canım rapor alsan alabilir misin ? evde geçirsen kusarkende vücut hırpalanıyor uzanırsın biraz.
Pazartesi aldım bi de grip olmuştum mahvoldum valla daha da alamam zaten eksik çalışıyoruz şansıma
tüh ya kötü olmuş çok geçmiş olsun 12 haftadan sonra geçiyor diyorlar inşallah azalır

Merhaba canım . Evet kalp atışı da duyulduktan sonra yaklaşık ayda bir kontrole çağırıyorlar maşallah bebişine
Bende 5.haftada başlayan mıde bulantısı ve koku hassasiyeti yeni 2 gündür azaldı. Bıseyler yiyebiliyorum en azından bıde benim kasık ağrım oluyor

Bende kusma dışında anlattığın hersey oldu , malesef çekecegız mecbur 10. Haftadan sonra bazısının hafifliyor inşallah senin de öyle olur

Kızlar benim gebeligim boş gebelikmiş. Bugün gittim adet tarihime göre 8+0 ama kesesi 6+0 gözüküyor dedi. İcı boş kesenin. Yasım 41 ileri yaştan olabilir dedi dr. Bir hafta daha bekleyecegiz sonrasinda kürtaj dedi. Yani cok karmasik duygular icerisindeyim. Bulantilarim cok kotu kac haftadir. Gogus agrilarim,kusmalar her sey ama her sey hamileymisim gibiydi.

Bakalım sorayım tekrar doktora teşekkür ederim canım
Bana en son coombs testi diye bisey demisti yaptir diye. Onu yaptirdilar mi sana canim. Gerci yaptirmadigim icin neye baktiklarini bilmiyorum ama ismi buydu

Hakkınızda hayırlısı olsun canım şimdi olmazsa en yakın zamanda Allah sağlıklı bir hamilelik nasip etsin Benim de ilk gebeliğim kimyasal gebelikti, ondan 3 ay sonra oğluma hamile kaldım umudunu yitirme..

Masalahh bebislerimize sağlıkla gelsinler benim sadece aciktigimda bir bulantım oluyor, istahim yerinde kasık ağrılarım da 5 haftaya girince bitti bakalim yeni guncellemeler gelecek mi

Bu testleri ilk haftalarda yapiyorlar hep anladigim. Coombs testi diye bisey istemisti dr benden ama gidip yaptirmadim daha. Istemis miydi senden ?
Kalp atışını ultrasonda gordukten sonra istedi canim 5 tup kan ve idrar verdim. Ama bu test yok icinde anne ile bebek arasındaki kan uyuşmazlığı icin sanırım bu test. İlerleyen zamanlarda ister belki

Gün doğmadan neler doğar canını sıkma herşey olacağına varır inşallah bir hafta içinde farklı güzel haberler alırsın inşallah dua et

Kalp atışını ultrasonda gordukten sonra istedi canim 5 tup kan ve idrar verdim. Ama bu test yok icinde anne ile bebek arasındaki kan uyuşmazlığı icin sanırım bu test. İlerleyen zamanlarda ister belki
Doğum sonrasında da istiyo bazı hocalar. Değişiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…