Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Allah razi olsun canim 4 hafta sonra bir dahaki randevum ayyyy cok uzun zaman
Ay bizim 4 hafta önceki halimiz, zaman nasıl geçicek diye düşünmüştüm. Sağlıkla ilerlesin süreciniz şimdi doktora gitmemek hamileliğin keyfine varmakta güzel bence hafif karnım çıkmaya başladı seviyorum

Gayet normal abi, ben 7+4te gittim sonra 12mm olmustu. Senin de hayli hayli olur. Bilmislik yapmayi denemis bence. Okk en iyi doktor sensin. Devlet hastanesi falan mi ya?
Yok canım özel hastane buranın en iyi hocalarından hiç olumsuz bir şey duymadım ama hakkında ama konuşma özürlüsüymüş onu anladım dün
Gata doktoruydu belki de ondan biraz kabalık kalmıştır üstünde bilemedim ki
Neyse benim için işini iyi yapsında başka bir şey önemli değil valla

Kızçelerim birde benim kan sonuçlarım çıkmış ama bu toxoplazma konusunda baya bi bilgisizim sonuçlarıma bakar mısınız geçirmemişim sanırım dimi hiç ?

Yaaa ne güzel tesadüf <3 sen kime gidiyorsun doktora canım Ben Orhan beye gidiyorum
Evetttt gorunce sasirdim Ben Vega hastanesinde Abdullah beye gidiyorum. Cok güler yüzlü sicak kanli baya detayli anlatıyor herşeyi soru soruyorum detayli cvp veriyor baya memnunum. Benimde hu testim negatif çıktı. Aşısını bilmedigim kedi kopeklerden uzak dur dedi dikkat etmem gerekiyormuş muhtemelen seninde oyle olacaktir

Ya bende ilk Abdullah beye gittim öğrendiğimde gerçekten çok tatlı bir doktor ama ben Vega hastanesine hiç güvenmiyorum seni de soğutmak istemem ama kendimde büyük sıkıntılar yaşadım geçen yıl arkadaşımda doğum yaptı o da sıkıntı yaşadı sırf hastanesinden dolayı bıraktım Abdullah beyi yoksa çok sevmiştim

Ne gibi sorunlar oluyor canım benim bir kac arkadaşım doğum yaptı orda onlar cok tavsiye ettiler. Onlar memnundu

Cumartesi kontrole gidicem livin fiyatını öğrenir yazarım buraya, özel muayene olunca da biraz daha tuzlu oluyo ya
Ben medikalparka sordum 65bin dedi doğum paketini, içerisi baya kapsamlı, ancak şöyle bir durum var, dışardan tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırırsan 45bin tl ödedim ben hem doğum kapsamlı hemde tüm ayakta yatarak tedaviler, bence özel sağlık sigortalarını da inceleyin derim, burada önemli olan hamile olduğunuzu bildirerek yapmaları lazım yoksa en az 6 ay sonra hamileliği ödüyor, bilginiz olsun.
medikalparkta Ayşegül hocaya gidiyorum ben harika bir kadın Ankara tıp mezunu zaten çok detaycı ve tecrübeli kendisi. Size uzak ama Batıkent’te. Yine de aklınızda olsun

Evet yakınlık önemli baya uzak Batıkent bana canım bakalım inş memnun kalırım

Ne gibi sorunlar oluyor canım benim bir kac arkadaşım doğum yaptı orda onlar cok tavsiye ettiler. Onlar memnundu
Asla seni etkilemek istemem canım ama benim arkadaşım geçen yıl acil sezaryene alınması gerekti belden aşağısını uyuşturarak yapacaklarmış fakat tam uyuşma olmadan işleme başlamışlar kız sonra tabi ki can acısıyla çığlık atınca hemen genel anesteziye falan almışlar ama kendine gelmesi çok uzun sürdü ve çok yakın arkadaşım hep yanındaydım onun o hallerini görünce hastaneden soğudum. Ama konu kesinlikle doktorla alakalı değil onun doktoru zaten Abdullah bey değildi canım Ayşegül hanımdı sanırım . Abdullah beyde doğum yapıp memnun kalan bir çok arkadaşımda var bu arada
Birde eşime de 2 yıl önce yanlış teşhis koydular 18 gün hastanede yattı dünya kadar para harcadık ve uyguladıkları tedavi yüzünden kalp kasında iltihaplanma oldu vs. yani benimki tamamen yaşadığım sorunlardan dolayı canım

Yok canım çok hafif ağrılar, sadece ağırlık hissi gün içinde devam ediyor. Son kontrolumde düşük riski artmıştı o yüzden kafam herşeye fazla takılıyor. Ne zor işmiş hamilelik

Anladim canım baska doktorda Çorlu'da cok zor başıma neler geldi eskiden Tekirdağ gidiyordum özel klinikti memnundum ama uzakti bıraktım orayı Abdullah beylede iyiyiz şuan bakalım ilerleyen zamanlarda nolcak cok gecmis olsun kuzum size de

Hangi özel sağlık sigortası acaba ismini söyleyebilir misin canım bizde bakalım araştıralım sen nasıl yaptırdın hamileyken yapabiliyorlar mı

Bende negatifim aynen. Benim şükür bir kanama durumum olmadi ama dr.a kan uyusmazligimizin oldugunu soylemistim o nedenle istedi sanirim. Ama kanama olmadigi durumlarda 28.haftada bakilip igne yapiliyormus arastirdigima göre anlayamadim sadece yapmis olmak icin mi istedi acaba testi. Hic bilmedigim bir süreç oldugu icin aklim karışıyor ister istemez

Sanırım hayır hemogram klasik kan tahlilleri istedi diye biliyorum canım o ne testi imiş ki araştırayım bakayım
Canim eşinle kan uyusmazligi durumun varsa bakilan bir testmis. Bebekle de olabilme ihtimaline karsi bakiyorlarmis. Bana biraz erken bakiyormus gibi geldi ama yarin kontrolum var yaptir derse birde devlete gidicem bakalm o da yapalim derse yaptırırım.

Kızlar 8+2 yım geçen hafta aniden kanamam geldi çok fazla hastaneye yattım bir gün sonra kahverengiye döndü azaldı iyice eve geldik gece yine kanamam oldu sabahta başka doktora gittim kalbi atıyor bebeğimin ama kanama alanı varmış çok 10 15 gün leke gelir dedi doktorum geçmiyor kolay kolay doğru düzgün kalkmam yemek ve tuvalet disinda çok az kalkarım o da kanamam geçince ama bir gün gelmiyor geçti diye seviniyorum ertesi gün kahverengi şekilde geliyor yarın kontrolüm var çok heyecanliyim.

Merhaba bende Ankaradayım Medicalpark in keçiören subesine gittim batikent biraz ters kaliyor bana da ama dogum paketi fiyatlari ayni anladigim kadariyla.
Bu bahsettiğiniz tamamlayıcı sağlık sigortasi olarak hangini tercih ettiniz nasil bir yol izlediginiz acaba rica etsem paylasabilir misiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…