Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Canım çok teşekkür ederim Bunu ben de araştırdım. Benim doğal transfer oldu ama. Adet döngüm 30 gün. 15.gün yumurtam çatladı ve 20.gün transferim gerçekleşti. Yani geç yumurtlama olmadığını biliyorum. Aslında beni asıl tedirgin eden bir hafta geç olması değil de kalp atışını videolarda gördüğüm gibi gümbür gümbür değil de az sesli ve daha yavaş olarak duymam. Yarın başka bir doktora randevu aldım. Çok açıklayıcı bir doktormuş. İnşallah hayırlı haberler alırım

Arkadaşlar yarın 8. Haftaya gireceğim. Aşırı halsizlik ve tatsızlık hissediyorum. Yemek yemek istemiyorum, bir şey yapmak istemiyorum. Sizde de var mı bu durum? Umarım geçici bir şeydir
Bende de var canım haftamızda aynı yarın 7+0 8. Hafta demek oluyor dimi? Benim canım hiç bisey yemek istemiyor iş falan da yapamıyorum evde sadece yatmak istiyor canım

malesef özel hastane olsun isterseniz rakamlar biraz can sıkıyor ama şöyle düşünün fiyatları sabitliyorsunuz hastane fiyatları güncellesede sizi etkilemiyor ve taksitle ödeyebiliyorsunuz total rakamı

Gerçekten bu süreç çok kıymetli o yüzden kalbine yatan ile devam et yoluna canım sağlıkla kucagimiza alalım inşallah bebeklerimizi
Insallah canim ya bakalim en sonunda kararimi veririm güzelce iyi vir doktorla ilerlerim insallah
Yani o kadar paralar da neye veriliyor onu da bilmiyoruz ki
Zaten isin garip yanı da bu bence ben ilk kontrollerimi devlette yaptırdım toxoplazma testlerim orda yapildi mesela. Ucretsiz yapilmis oldu. Ama eger ki özelde yaptirsaydim ne kadar ödeyecektim belirsiz cok garip cidden nelere ödeme yapiyoruz belli degil

Yoğun bakım özellerde dahil heryerde ücretsiz 1 tl bile verilmiyor. Hastane devletten tahsil ediyor tüm masraflarını.

Bunu ek bir masrafmış gibi bize sunmaları
Tamamen dolandırıcılık benim bebegimde yattı 1 tl vermedim. Devletten tahsil edecekleri herşeyi yazmışlardı hala e nabizda görünüyor eldivene kadar herşeyi.
Hatta çocuğun üzerinden cinsel istek artıcı hap yazmışlardı. 21 kutu

Güvenilir bir yerle ilerlemek bu süreçte her anlamda önemli çok hassas bir dönem zaten , doktoru hastaneyi iyi seçmek lazım. Hepimize bol şans

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…