Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

bende yaptiricam karar verdim cumartesi gorusucem doktorumla bakalim saglikla gelsin kuzum masallah

Zencefil çayı iyi geliyormuş onu deneyebilirsiniz bir de b12 vitamini ve yolculuk bilekliği ağır geçirenlere iyi geldiğini duydum

Sanmıyorum kuzum zararı olacağını o kadar araştırdım kimse bir zarardan bahsetmemiş şimdilik kullanıyorum doktorum daha şu zamana kadar kullan diye bir bilgi vermedi
Teşekkür ederim, ben kullanmadığımda progesteronum düşüyor. Doktorum kalp atışı duyana kadar kullanalım dedi. Sonrasında ya düşerse diye korkmaya başladım.

Ne renk bende de var günlük ped kullanıyorum gebelikten önce böyle olmuyordu sarı renk ile beyaz ksrışık oluyor
Benimde beyaz canım dün biraz sarımsı da gördüm. Doktor bana yanma varma kaşınma var mı ve renk yeşil mi diye sordu hayır. Onun dışında gebelikte akıntı olması normal dedi. Birde günlük ped kullanma akıntıyı arttırır dedi ne alakaysa çamaşırını sık değiştir dedi onun yerine

CAnım vardır bunda da bi hayır belki de sağlıksız bir gebelikti. En yakın zamanda müjdeli süprizli haberler ile gel insallah içini ferah tut canım

Doktorlar genelde günlük pedi önermezler enfeksiyon yapar çünkü. Siz doktorun dediği gibi sık çamaşırınızı değiştirin.

Bu kanıtlandı gerçek kuzum heralde vajğna pedi görünce akıntı bırakmam lazım psikolojisine giriyor pamuklu çamaşırlar giy ve sık sık değiştir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…