Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Ne renk bende de var günlük ped kullanıyorum gebelikten önce böyle olmuyordu sarı renk ile beyaz ksrışık oluyor

Ne zamana kadar kullanacaksınız, bir şey söyledi mi doktor. Bebeğe zararı var mı acaba
Sanmıyorum kuzum zararı olacağını o kadar araştırdım kimse bir zarardan bahsetmemiş şimdilik kullanıyorum doktorum daha şu zamana kadar kullan diye bir bilgi vermedi

Kötü düşünme, stres yapma dua et bekle. Stres yaptıkça insan her şeyi kötü düşünüyor istemsizce.
Şehrinde olan doktor yorumlarını oku, ben öyle yaparak bulmaya çalıştım. Yine kötü yorumlar vardı ama artık başka seçeneğim kalmamıştı. Bir randevu gecirebildim doktorla sadece fakat kötü bir deneyim olmadı inşallah bundan sonra da iyi olur.
Dilerim sen de seni anlayan icini rahatlatan bir doktor bulursun

Doktor korkulacak birşey yok dediği sürece sakin kalmaya devam edelim canım çok zor bir süreç imtihansız kucağımıza alalım bebeklerimizi inşallah
İnşallah, sürekli lavaboya gidiyorum bakmaya aklım hep orada. Düşünüp ağlıyorum bir şey olursa diye. Sonra rabbime bırakıyorum, dua ediyorum. İnşallah en güzel şekilde atlatırız bu durumu yaşayan herkes en güzel şekilde atlatır ve en güzel kavusmalar yaşanır.

Öyle canım icimi tek rahatlatan dua etmek.Gorelim Mevla neyler neylerse güzel eyler

Aglama diyemeyeceğim hormonal bile ağlıyor insan ama sen gerildikce kanama daha çok tetiklenir lütfen bunu yapmamaya calis bol su ic sende kendini hirpalamadan geçirelim bu süreci inşallah Herşey çok güzel olacak bunun için neler mümkün dualarımız var herşeyden önce tevekkül edelim hepimize dua ediyorum çok çok ne zaman istersen yaz bana yaşadığını yaşayan birileri ile konuşmak su serpiyor insana biraz

7 hafta bitti vajinal ultrasonda görülmedi 3 ayrı doktor baktı canlanma ihtimali yok gibi görünüyor dediler. Ayrıca kese de bozulmaya başlamış
8. Haftaya kadar bekliyorlar normalde. Ama kese bozulmaya basladiysa bir sorun olabilir canim insallah senin sagligini kotu etkilemez

Çok teşekkür ederim, Allah razı olsun, sen de aynı sekilde ne zaman istersen yazabilirsin.
İnşallah en çabuk ve en kolay şekilde geçer.
Ağlarken de suçluluk duyuyorum kötü etkilenir diye ama engel de olamıyorum. Stres bir yandan, duygusallık bir yandan iyice karıştı bütün duygularım. Sanki yürümek bile kötü bir şeye sebep olurmuş gibi düşünüp duruyorum.
Dua rahatlatıyor, böyle güzel sözlerinizi duymak rahatlatıyor. Rabbım tüm hamilelere, annelere kolaylık versin. Anne olmak isteyenlere de en güzel şekilde en kısa zamanda nasip etsin. Hepimize güzel hamilelik süreci geçirmek nasip olsun, sonrasında da evlatlarımıza sağlıkla kavuşalım.

8. Haftaya kadar bekliyorlar normalde. Ama kese bozulmaya basladiysa bir sorun olabilir canim insallah senin sagligini kotu etkilemez
Evet aynısını duydum ama doktor canlanacağı benzemiyor dedi ve kese bozulmaya başlamış dedi başka bir doktora göründüm o da ben sağlıklı bir embriyo göremedim dedi. O yüzden bekletmeden alacaklar kanamam da hiç durmuyor

Çok dikkat et kendine. Her şey daha güzel şekilde en güzel haliyle tekrar nasip olsun.
Rabbım her şeyde güzellikler nasip etsin en kısa zamanda.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…