Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Herkese merhaba ilk defa böyle hayalet gölge gördüm lütfen yardımcı olabilir misiniz çok heyecanlandım 1 senedir deniyoruz. İlk defa böyle gördüm yumurtlamadan sonra 10 gün geçti çok baş ağrım vardı ağrı kesici içmeden test yapayım dedim çok heyecanlanınca size danışmak istedim. Fotoğrafta belli olması için siyah beyaz filtre yaptım

Çok şükür canim cok sevindim düşünüyor musunuz fetal dna yaptırmayı?

İkinci çizgi nerede fark edilmiyor..........* Bizi yönlendirir misiniz?

Ben
Benim bugün 3. Gün sabah akşam progestan önermişti çok çok azaldı bugün kontrole gidicem herhangi bir kanama alanı var mı yok my görmek için

Ne güzel kuzum ben de fetal dna yaptıracağım ama daha konuşmadım doktorumla onu yapınca ikili tarama üçlü tarama falan yapmayız ya değil mi
Yok kuzucum onlara daha gerek kalmaz bunun güvenirliği daha yüksekmiş panaroma ve eurofins üstünde durdu bizimki siz görüşün karar sizin dedi. 3 hafta sonra gittiğimde daha ayrıntılı konuşuruz dedi canım

Çok şükür canim cok sevindim düşünüyor musunuz fetal dna yaptırmayı?
Çok teşekkürler canım benim evet kuzum yaptıracağım doktorla şimdi önden bi konuştuk ama asıl 3 hafta sonra konuşalım bu konuyu dedi. Bebeğin uzuvları oluşsun on incelemeyi yapalım sonrasında inşallah panaroma veya eurofins önerdi siz görüşün fiyata göre kararınızı verirsiniz iki firma da çok iyi dedi

Bunu ekliyim buraya kızlaaarrr ben fetal dna yaptıracağım onu yapınca ikiliye falan gerek yoktur diye düşünüyorum
fetal dna şuan da ne kadar acabaaa bende istiyorumm yaptırmayı düşünüyorum ama arkadaş çevremden doğum yapanlar bence gerek yok dediler biraz aklım karıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…