Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Editor

Edidir Edi
İçerik Editörü
12 Temmuz 2006
1.267
3.000
Merhaba değerli anne adayları,

Bildiğiniz gibi kısa bir süre önce açtığımız gün gün hamilelik, gebelik sayfasında hamilelik boyunca bebeğinizin gelişimini gün gün ve tarihe göre izleyebileceğiniz bir uygulama paylaşmıştık. Türkiye'de bir ilk olan bu uygulama sayesinde tahmini doğum tarihini girerek bebeğinizin gelişimini izleyebiliyorsunuz.

Artık bu uygulamada kullanılan bilgileri imza alanınızda diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.

Yapmanız gereken : Profil sayfanıza girerek, Kişisel Bilgiler bölümündeki Bebeğinizin Tahmini doğum Tarihi alanına bebeğinizin tahmini doğum tarihini gün-ay-yıl formatında yazmanız. Örneğin : 19-05-2025

Bebeğinizin tahmini doğum tarihini doktorunuzdan öğrenebileceğiniz gibi, sitemizde bulunan tahmini doğum tarihi ve gebelik hesaplama sayfasından da kendiniz hesaplayabilirsiniz.

ANNE ADIYAŞKAÇINCI ÇOCUKSATKESEKALP ATIŞITAHMİNİ CİNSİYETCİNSİYETTAHMİNİ DOĞUM TARİHİBEBEĞİN İSMİ

Benimde bugün normalde afet günüm . Dünden beri test yaptım pozitif görünüyor fakat bugün sabah pembe lekelenme oldu peçeteye geldi açık renk. Günlük ped taktım şimdi baktım kahverengimsi birşey gelmiş . Korktum bilmiyorum acaba düşük mü oluyor yoksa normal mi bu.ve yani bayağı bel ve kaşık ağrım var adet gibi. O açık pembe renkli kanama gibi olan şey korkuttu bide sonradan kahverengi olan akıntı
Testlerim bunlar en üstteki bu sabah ilk idtar ile baktığım test.

Eklentiler

• IMG_5021.jpeg
    IMG_5021.jpeg
    129,6 KB · Görüntüleme: 165
Benimde bugün normalde afet günüm . Dünden beri test yaptım pozitif görünüyor fakat bugün sabah pembe lekelenme oldu peçeteye geldi açık renk. Günlük ped taktım şimdi baktım kahverengimsi birşey gelmiş . Korktum bilmiyorum acaba düşük mü oluyor yoksa normal mi bu.ve yani bayağı bel ve kaşık ağrım var adet gibi. O açık pembe renkli kanama gibi olan şey korkuttu bide sonradan kahverengi olan akıntı
Bahsettiğin lekelenmeler yerleşme kanaması da olabilir.Testte gayet net çıkmış bence kan testi ile birkaç gün takip et betahcg düzenli artıyor mu diye

Bana da yerleşme kanaması gibi geldi testlerde çok bariz belli olmuş çizgiler. Bence bir doktora görünüp kan tahlili yaptır

Ovulasyonun 9. Gününde test pozitif çıktı çok sevindim ancak sonra 2 test negatif 3. Yine pozitif çıktı, bozuk testlere denk geldim galiba :KK43: şuan 12. Gün test sipariş cerdim hemüz gelmedi M Minnosumm hamilesiniz hayırlı olsun

Eklentiler

• IMG_9337.jpeg
    IMG_9337.jpeg
    212,2 KB · Görüntüleme: 158
İlginç ama önce var sonra nasıl yok oluyor demek ilk test yaşancı pozitif mi çıktı acaba
Aslında sadece 1 test değil bayağı pozitif çıkan oldu saymadım arrık ama arada çıkmayınca da acaba dedim, başka marka express de yaptım o da pozitif çıkınca kesin dedim ama ertesi gün böyle çıkmayımca beklemeye geçtim artık, kan vermedim olursa benim 3. Çocuk olacak o yüzden testlerle ilerlemek istedim

X