Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Merhaba değerli anne adayları,

Bildiğiniz gibi kısa bir süre önce açtığımız gün gün hamilelik, gebelik sayfasında hamilelik boyunca bebeğinizin gelişimini gün gün ve tarihe göre izleyebileceğiniz bir uygulama paylaşmıştık. Türkiye'de bir ilk olan bu uygulama sayesinde tahmini doğum tarihini girerek bebeğinizin gelişimini izleyebiliyorsunuz.

Artık bu uygulamada kullanılan bilgileri imza alanınızda diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.

Yapmanız gereken : Profil sayfanıza girerek, Kişisel Bilgiler bölümündeki Bebeğinizin Tahmini doğum Tarihi alanına bebeğinizin tahmini doğum tarihini gün-ay-yıl formatında yazmanız. Örneğin : 8-03-2025

Bebeğinizin tahmini doğum tarihini doktorunuzdan öğrenebileceğiniz gibi, sitemizde bulunan tahmini doğum tarihi ve gebelik hesaplama sayfasından da kendiniz hesaplayabilirsiniz.

ANNE ADI 🌸YAŞ
KAÇINCI ÇOCUK
SATKESEKALP ATIŞITAHMİNİ CİNSİYETCİNSİYETTAHMİNİ DOĞUM TARİHİBEBEĞİN İSMİ🧸ŞEHİR
Acelya A Acelya A 25
2.​
17 MayısKız1 MartKahramanmaraş
@Gulguzeli201937
3.​
6 Haziran13 Martİstanbul
beyzaanim beyzaanim 29
1.​
21 HaziranErkek28 MartBitlis
@misophonia_37
2.​
29 Mayıs5+26+25 MartAnkara
@ParlayanGece28
1.​
24 HaziranKız31 Martİstanbul
@Ebussshhh34
1.​
1 HaziranErkek12 Martİzmir
@ttet36
3.​
25 Mayıs5+2Kız4 Mart
E elektroforez 34
1.​
27 Mayıs5+2Kız2 MartDallas
@zeynep026535
2.​
19 Haziran26 Mart
@mayaada33
1.​
16 HaziranErkek23 Martİstanbul
@Eszb283.9 Haziran16 MartAydın
@Aleyyyyy251.28 Mayıs4+66+23 MartBursa
imagination forever imagination forever 341.10 Haziran4+55+5Erkek15 Mart
@aceleciaycicegi251.21 Mayıs5+17+03 Martİstanbul
@ltfye21281.23 Mayıs4 Mart
@bbbaaahhhaaarrr242.31 Mayıs7 MartKarabük
@lulukimki351.28 Mayıs6+26+24 MartAnkara
@ipeksi19342.12 Haziranİstanbul
Merhaba, SAT 21 mayıs 8+4 haftalık hamileyim doktor 11 haftalıkken çağırdı o tarihe kadar bebeğime bir şey olur mu diye endişe ediyorum en son 7+1 de kalp atışını duyduk ve çok heyecanlandım hiç bir sorun yok dedi doktorum heyecanla bekliyorum bende. Bu arada pcosluyum femara +ovitrelle ile gebe kaldım 2.denemem

İnşallah bende aynı şeyi düşündüm umarım seninki de öyledir çünkü benmki de 167 den 1300 e fırlamıştı hatta burda da söyledim 4 katından fazla nasıl olur diye seninki de öyledir inşallah tutunacak bebeşin ☺️🥰

Küçük yer ve farklı hastaneler olayı beni bugün de sinir etti :) aynı senin gibi neye göre ne hesaplicam her şey karıştı. 2 gün önce 1000 üzerinde olduğunu soyleyebildi cihaz, daha üstünü ölçememiyormuş asm'de işe bak. Bugün acile gittim kan verdim 3064 olmuş. Ama dünkü kaç bindi? o kısım yok bende😅😅😅 açıkçası artık daha da kan vermeye gitmicem. Haftaya insallah doktoruma randevu bulurum giderim de öyle haber alırım. Çok yorucu geldi bana artık bu kan verme olayı ne kadar yükseldi diye düşünmek strese sokuyor :KK55:

Verme zaten mınnosum haftaya bebısını gormeye gıdersın dırek🙏🥰

Gerçekten bunun stresi de ayrı 4 oldu benim bir kere de aynı gün 2 defa vermem gerekmisti. 8 günde 5 defa deldiler. İnşallah acil bir durum gerekmez ve gerekmediği sürece de doktorumuza gitmeyi bekleyelim. Çok şükür güzel güzel de yükselsin betalar doktora gidene kadar. O zamana öğreniriz artık inşallah 💖

Bu ilk bebeğin mi ikinci beneğin mi

İnşallah 🙏🏻 bugün kan sonucu çıktımı
Bebek büyüyünce kardeşi olsun istiyorsun değilmi tek kalmasın yalnız büyümesin 😢

hmm anladım canım olabilir hiç böyle görmedim ben idrarımın rengini tuhaf geldi ama muhtemelen terle atıyorum sağol canım, sen ne yaptın kan verebildin mi?
Kızlar kızlar kızlar şuan duygularımı anlatacak kelime bulamıyorum. Üç gündür hayat zindan olmuştu ağlamaktan helak olmuştum bugün rabbim mucizesini gösterdi. Sonucumda sayısal olarak bir değer yazmıyor ama “>1000” yazıyor 1000 den büyük yani. Yeterlidir diye düşünüyorum doktoruma attım başka da kan vermek istemiyorum mümkünse. Allahım hala inanamıyorum ettiğim dualar bebeğime dinlettiğim dualar sana şükürler olsun şükürler olsun sağlıkla ilermek nasip olsun 🤲🏻

Kızlar kızlar kızlar şuan duygularımı anlatacak kelime bulamıyorum. Üç gündür hayat zindan olmuştu ağlamaktan helak olmuştum bugün rabbim mucizesini gösterdi. Sonucumda sayısal olarak bir değer yazmıyor ama “>1000” yazıyor 1000 den büyük yani. Yeterlidir diye düşünüyorum doktoruma attım başka da kan vermek istemiyorum mümkünse. Allahım hala inanamıyorum ettiğim dualar bebeğime dinlettiğim dualar sana şükürler olsun şükürler olsun sağlıkla ilermek nasip olsun 🤲🏻
Çok sevindim 💐

Ben emındım bılıyosun zaten bebegım🥰🥰maşallah mınnosumuza saglıkla gelsın canım benım🫠🫠❤️❤️❤️

Selam 7+2 deyim inşallah Salı günü kalp atışını duymaya gideceğim. Yaklaşık 1 haftadır bulantım var 2 gündür aşırı şiddetli tavsiye edebileceğiniz birşey var mı kızlar doktora gidene kadar dayanamıyorum artık 🙁🙁

Yaaaa çok şükür ne güzel bir haber bu çok sevindim ☺️💖💖💖💖

Multivitaminler ilk 3 ayda alınmıyor. İlk 3 ay sadece folik asit takviyesi oluyor. Bir önceki gebeliğimde halsizlikten kaynaklı özellikle istemiştim ama dr vermemişti. Normalde magnezyum kullanmam gerekiyor, ona bile ilk 3 ay izin vermiyor doktorum.
Nedenini sorar mısınız. Ben multivitamin kullanıyorum. 9. Haftadan beri magnezyum da kullandım çünkü kan tahlilinde düşük çıkıyor. Bağırsaklarım çalışmıyor kabız oluyorum onu kullanmazsam daha kötü tedirgin oldum simdi

Selam 7+2 deyim inşallah Salı günü kalp atışını duymaya gideceğim. Yaklaşık 1 haftadır bulantım var 2 gündür aşırı şiddetli tavsiye edebileceğiniz birşey var mı kızlar doktora gidene kadar dayanamıyorum artık 🙁🙁
Benim doktorum primal yazdı 6+7 deyim çok fazla bulantım vardı kahvaltı yapıyorum bulantı, öğlen bulantı, akşam bulantı :KK43: tabi doktor önerisiyle aldım günde 1 tane bile çok rahatlatıyor şimdi. Bi doktorunuzla iletişime geçmenizi tavsiye ederim önerdiği şeyi alın. Beni doğal olarak rahatlatan tek şey soda limondu bir de full ekşi şeyler :KK43:

Kızlarr bir sey soracağım. Kalp atışlarını yazmaya başlamıssiniz bu atislari nasil duydunuz vajinal ultrasonla mi ? Ben de 6+1 oldum bugün ama erkendir diye gitmedim henüz🤔🤷‍♀️
Ben keseyi de kalp atışını da karından ultrasonla görüp duydum. Kalp atışını 6+2de duyduk. Doktor karından göremediğim duyamadığım zaman vajinal ultrason muayenesi yaparım dedi tabi bu doktordan doktora değişiyor

Maalesef herşeyi denedim ama o bulantıları geçiremedim ne aç ne tok olmaya çalış dikkatini dağıt🤷🏼‍♀️doktor ilaç verecektir ki beni oda kesmiyordu

Çok sevindim canım kucağına almak nasip olsn insallahhh♥️

X