Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Ben de bio oil almıştım canım onu kullanıyorum

Kızlar siz sabah akşam mı sürüyorsunuz? Ben sadece akşamları sürüyorum ya. Sabah işe giderken zar zor kalkıyorum bi de onunla uğraşamıcam
Sabah akşam sürüyorum kuzum şöyle yaptım kıyafetlerini giydiğim yerde gözümün önünde duruyor hemen sürüyorum zaten hiç yapış yapış hissi yok. Akşam da üstündekileri çıkarırken bi daha sürüyorum.

Onlarda kurtulmak için atıyorlar bebeleri evde kalsa kendileri uğraşacak ya da çalışıyorsa rapor ya da izin alacak herkes kendini düşünüyor ama işte bilmiyorlar ki bitmiyor bu sefer yazık hepsine birden bulaşıyor bitene sora yine dönüyor falan filan Allah kolaylık versin canım senin de işin zor

Kilo bana da dert ben hamile kalmadan önce 10 kg vermiştim. İştahım da yoktu biraz stresli bi dönemimdi. Hamile kaldığımı öğrenince çevremdekiler baskı yaptı çocuğu neden aç bırakıyorsun falan filan. Meğer zaten ilk 3 ay bebek annenin depolarından besleniyormuş. Vicdan yaptırdılar bana zaten iştahlı biriyimdir eski düzene geri döndüm kilo aldım geri. Doktorum da baktı dediğin gibi normal dedi. Hamur işi yeme dedi dedim yemiyorum fazla. Sonra aman ye be şimdi yemicen de ne zaman yicen dedi güldü annem de dün dedi ki 30 kilo alan da veriyor 6 kilo alan da. Sen sağlıklı beslenmeye çalış yeter kilonu takma dedi içim ferahladı açıkçası

Ya çevre etkiliyor psikolojimizi galiba daha çok on kilo verdiysen hamilelik öncesi gene verirsin ya bence takılma hamur işine gelince 2 çocuğu düşünmüyoruz muhtemelen hayatım boyunca bir kere hamile kalacağım Ben de senin gibi düşünüyorum ye gitsin diyorum yediğim zaman

Eşim ikinci çocuğu istiyor aslında ama ben bu süreçte karar vereceğim. Çünkü ben hep çalıştım hep kendi maaşım vardı. Bu süreçte ücretsiz izine çıkacağım. İlk defa eşimden para isticem çok da rahat biriyim o konuda yani harcama konularında . Zorlanmazsam isterim ikinci çocuk

Günaydın kıslar
Çatlak olayı genetik evet ama kullanınca çatlamada olmuyor benim hamilelikten önce kilo alıp verdikçe kalçamda ufak ufak çatlaklar oluşmuştu hamilelikte lierac kullanmıştım göbeğimde bir tane çatlak olmadı mesela güzelce nemlendirmek gerekiyor ilerleyen aylarda iyice gerilecek çünkü karnımız bir de geçende ben önüme bakarak arkama hiç bakmamışım 12. Aydan sonra başlayayım diyordum kalçamda belimde yeni yeni çatlaklar oluşmuş önlü arkalı sürün mutlaka göğüsleri de unutmayın tabi

Kilo olarakta şöyle öneri de bulunayım ilk gebeliğinde 20 kilodan fazla almış birisi olarak bir senede 50 kiloya tekrar düşmüştüm emzirme olayıydı sonrasında işe geri dönme stresi derken alınan kilolalar veriliyor ama önemli olan sağlıklı bir gebelik geçirmek gebelik tansiyonu çıktı mesela bende gebelik zehirlenmesi geçiriyordum az daha gebelik şekeri vs vs da olabilir o yüzden her şeyi yemek ama kararında yemek önemli bence bu gebeliğimde doktorum her muayenede üstüne basa basa söylüyor dikkat et diye benimde hedefim 10 kilo alarak doğuma girmek çünkü bu sefer 60 kiloyla başladım ilkinde 50 kilo ile başlamıştım

Ben de bir senedir evdeyim şimdiye kadar hep kendi maaşım vardı. Evde kalınca zorlandım ben açıkçası ama ufak tefek yan gelirlerim var harçlık oluyor bana. İkinciyi de ben istiyorum aslında ama eşim asla istemiyor ben de biraz rahat davranıyorum harcarken ama ekonomi yapmayı öğrendim evde kalınca

Kızlar acilen magnezyum desteği almam lazım dün ayağa kalkamazken bugün şükür daha iyiyim kalkabiliyorum neler kullanıyorsunuz doktora da yazdım pazar pazar ama adam bana döner mi bilmiyorum

Öyle gerçekten. Hadi çalışan anneleri bir tık anlıyorum. Ama evde duran annelerin hasta çocukları o şekilde yollamalarını anlamıyorum. Çocuk ateşli yollamaya çalışıyor tabiki almıyorum sonra havale geçirse Allah korusun yani. Ama sorumsuz anne de çok. Çocuk istifra ediyor mesela yollamaya çalışıyor diyorum istifra ediyorsa neden getirdiniz. “Hocam çok gelmek istedi “ böyle gerekçe olamaz ya çocuk zaten ister ama istirahat de etmesi lazım ve diğer çocukları da düşünmek lazım. Geri yolluyorum zaten

Kızlar acilen magnezyum desteği almam lazım dün ayağa kalkamazken bugün şükür daha iyiyim kalkabiliyorum neler kullanıyorsunuz doktora da yazdım pazar pazar ama adam bana döner mi bilmiyorum
Ocean extramag kullanıyorum on numara beş yıldız. Mucizevi bir şey. Geçmese benim ağrılarım geçmezdi o kadar net söylüyorum gerçekten #reklam değil aman sadece tavsiye

Ay yazık ya istifa eden çocuğun ayakta durmaya mecali olmaz okula gelmeyi istese nolacak Gerçekten böylesi insanlarla muhatap olmak çok zor Allah yardımcınız olsun canım en doğrusunu yapıyorsun…

Ocean extramag kullanıyorum on numara beş yıldız. Mucizevi bir şey. Geçmese benim ağrılarım geçmezdi o kadar net söylüyorum gerçekten #reklam değil aman sadece tavsiye
Çok sağol alayım deneyeyim bende canım

Sağol canım bugün daha iyiyim kemik ağrılarım geçti gibi çok hafif boğazımda da bir şey yok iyiyim sanırım
ben kötüyüm şimdi de ya.. boğaz ağrısı kafa ağrısı.. halsizlik yok fazla. inşallah ilerlemez. büyük kızım da acayip öksürüyor sırayla hasta olup duruyoruz ya..

Canım benım gunaydın nasıl kullanılıyor onuda yazabılırmısın lütfenben baktımda hiç anlayamadım
canım çift taraflı, bi tarafı uç kısmı olanı bebeğin burnuna, diğer tarafını ağzına hüpleterek çekiyorsun sümükleri. bu öyle bi aparat ki bunu süpürgeye de bağlayıp çektirebiliyorsun yanlış duymadın elektrikli süpürge tabi ona gerek bile kalmıyor çünkü ağızla da gayet güzel çekiliyor

ben de aynı senin gibiyim canım iştah hat safhada, kontrol edilemeyen bir iştah ama bu. 63,5 la başladım ben de 65,8dim en son 3 gün evvel artık pek bakmak istemiyorum 2,5 kg falan almışım 16 haftada. zaten önceki kilolarımdan daha tam kurtulamadığım için bence aşıru almıyorum şuan. yoksa bu kadar yemeye bence az bile aldım.

aynen öyle canım doğru demiş annen. yeter ki vermek iste yani bi şekilde veriyorsun istedin mi. ben de senin kafadayım hamileyken yemicen de ne zaman yicen. normalde daha çok dikkat ederim hamilelikte salanlardanım ben de

Çoook çok sevindim canım

Yalnız rahim ağzı uzamış mı yoksa dr mu yanlış ölçmüş? Magnezyum yazdıysa geçer İnşallah. Daha önce kullanmıyordun diye biliyorum
Çok teşekkür ederim canım evet yeni başladım inşallah iyi gelir progestana da başladım tekrardan valla uzadı mı bilmiyorum ama hafta içi yine kendi doktoruma gidicem orda belli olur

Evet sen iyi almışsın üç kilo gayet iyi bence bakalım haftalar ilerledikçe neler olacak benim çok merak ediyorum

ben kötüyüm şimdi de ya.. boğaz ağrısı kafa ağrısı.. halsizlik yok fazla. inşallah ilerlemez. büyük kızım da acayip öksürüyor sırayla hasta olup duruyoruz ya..
Aman ya hastalık geldi mi herkesi yokluyor çok geçmiş olsun canım hızlıca ilerlemeden atlatırsınız inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…