Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

İşte ben anca pazar günleri sabah akşam sürebiliyorum. Diğer günler sadece akşam. Bazen çok yorgunsam akşamı da sallıyorum açıkçası
ben kötüyüm şimdi de ya.. boğaz ağrısı kafa ağrısı.. halsizlik yok fazla. inşallah ilerlemez. büyük kızım da acayip öksürüyor sırayla hasta olup duruyoruz ya..
Geçmiş olsun yaa. İyice dinleniiin

Merhaba benimde sizin bahsettiğiniz gibi 3 gündür pembelik geliyor akıntıyla karışık. Regl günüm yarın, sizce ne zaman kan versem iyi olur siz öncesinde test felan yaptınız mı lekelenme olurken ?

Merhaba benimde sizin bahsettiğiniz gibi 3 gündür pembelik geliyor akıntıyla karışık. Regl günüm yarın, sizce ne zaman kan versem iyi olur siz öncesinde test felan yaptınız mı lekelenme olurken ?
Merhaba ay bu mesajla bir duygulandım sanırım buraya attığım ilk mesajlardan ve yine idrar yolu enfeksiyonu sorunum

Ben yazlık bir bölgede olduğum için test yapamamıştım canım adetim 2-3 gün geçince artık yazlık yerde devlet hastanesinin acilime gidip kan vermiştim kanda çıkmıştı hayırlısı olsun zaten döllenmeden 10 gün sonra kan testinde çıkıyor diyorlar sizde kan verseniz çıkar bence

Çok geçmiş olsun inşallah yenilenir bir fikrim yok açıkçası neden erken geldiğine dair bir bilgi verdi mi doktor

Çok teşekkürler

Çok geçmiş olsun doktor sebebini söyledi mi. Su gelince normalde zor bir işlem ama keseyi diken doktorlar var en azından 27. Haftaya kadar idare etsin diye ama her doktor yapmıyor ya da suyu kalmadıysa olmuyor.
Su bitme sebebi genelde çocuğun böbreklerinde sorun olduğu için oluyor diye biliyorum. Çünkü içerideki sıvı aslında artık onun idrarı yani suyu içip böbrekleri eleyip geri veremezse su da azalma oluyor. Ya da kese patlıyor onun sebebi de enfeksiyon diye biliyorum. Bir tanıdığımızın başına gelmişti ama herkeste sebep farklı umarım hiçbir sorun olmaz. Güncelle bizi de lütfen.

Ayyy çok şaşırdımm şundaaasümükleri çekmek ahahahadaha otomatik olanı varmı ki,kendinden hüpletenigeçmiş olsun bu arada canım inşallah en kısa zamanda iyi olursunuz

Maşallah çok güzelsiniz artık herkes anlıyor göbüşler belli oluyor
Yaa çok teşekkür ederim artık dışarıdan anlaşılıyor evet
Teşekkür ederim.Enfeksiyon olabilir dedi ama net bir şey demedi bizde bilmiyoruz neden olduğunu dedi
Benim de hiçbir fikrim yok ama inşallah yenilenir Allah yardımcın olsun dualarım seninle

Canım Ali Çetin’e alabilirsin çok ilgili bi doktor yengem gitmişti bende detaylı için ona gitmeyi düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…