Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar dün akşam Dr bebeğin kalbi yavaş atıyor demişti hareket de etmiyordu. Şimdi durmuş. dua edin bana
canımmm çok üzüldüm yaşamış biri olarak o kadar iyi anlıyorum ki seni
mahsuru yoksa sorabilir miyim canım bileyi var mıydı meleğinin yoksa birden bire mi olmuş

Ben şimdi tekrar panorama ile mesajlarıma baktım 10 iş günü denmiş cumartesi kan verdiğiniz için ancak pazartesi Amerika’ya yola çıkmıştır, gerginliğinizi anlıyorum ama konuştuğunuz görevlinin hızlandırma gibi bir yetkisi olmuyor Amerika’dan gelen sonucu paylaşıyorlar, umarım en yakın zamanda güzel haberler alırsınız

çok teşekkür ederim. aslında sorun şurda ptesi konuştum yarın bekliyorum dedi. salı konuştum yarına çıkar büyük ihtimal dedi. hani bugün perşembe oldu her gün sonraki güne sallıyor. bana dese ki 10 iş günü dolunca çıkacak o da atıyorum şu gün. yok onu da demiyor yani. aşırı moralim bozuldu

belli ki konuştuğun kişi de bilgisiz biri, neyse sakin ol. Pazartesiyi bekle bir de Dhl numarası iste madem takip edersin

Evet öteleyici tavrı hoş olmamış bence de, zaten bekleyişler çok gergin oluyor

aradım telefonu açmadı şimdi de. sinirden ağlamak üzereyim zaten normalde de stresli panik bi insanım bu kadın beni iyice çıldırttı ya
belli ki konuştuğun kişi de bilgisiz biri, neyse sakin ol. Pazartesiyi bekle bir de Dhl numarası iste madem takip edersin
yine beni sallamıyorsa yarın öğleden sonra çıkacak gelir gelmez ileteceğim size dedi. bakalım inşallah hayırlı haberler gelir

Senin sat öne çekildi dimi ondan benim 23 mart görünüyo doğum, tam sınır ama ben koç olsun isterim yani eşim yengeç oğlum balık deliririm heralde jdjdjd
Bu ben, Turkiye’de olsam net sezeryanla kova yapardim bebegi bir terazi olarak evde iki su burcu erkek beni bayaa yoracak gibi

aradım telefonu açmadı şimdi de. sinirden ağlamak üzereyim zaten normalde de stresli panik bi insanım bu kadın beni iyice çıldırttı ya
Evet böyle durumlar insanı çok geriyor hiçbi şey olmasa sonucu beklemek geriyor haklısın ama her şey açık telefon no veriliyor kan alınıyor bence kimse sahtekarlığa yeltenemez böyle bi mevzuda diye düşünüyorum. Calısılan firma belli vs bunları düşünün içinizi rahat tutun pazartesiyi bekleyelimm

Bu ben, Turkiye’de olsam net sezeryanla kova yapardim bebegi bir terazi olarak evde iki su burcu erkek beni bayaa yoracak gibi
Ahaha ben de 1 hafta önce doğsam kova olacakmısım annem sezeryan doguracagı icin doktora öyle demiş doktor da kızmış bi gün bile neleri değiştiriyor burç işini bırak diye azarlamış gerçek yaşanmış hikayedir yemin ederim shdjdjd

Kızlar kontrolden geliyorum doktor %80 kıza benziyo dedi sizce değişirmi
Valla benım nıpty testlı erkek bebegıme doktor buyuk ıhtımal kıza benzıyor demıstıo yuzden ıyıce gorunmeden guvenemıyorum artık.(sonradan erkek oldugunu oda gördü tabiki ultrasonda ama basta kız buyuk ihtimal demişti)kıyafet almadan 10 gun saha bekle bence canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…