Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Ben de aradım şimdi bilgi veremiyoruz dedi sgsg bi bilgi almak için gelcem olduu. Devlet hastanesini aradım tekrar, kaydımı yaptılar. Şu an devlette perinatolojiye alabiliyorum
Çıldırmak bi fiyat sormak için oraya gidicez hatırlatma bırak kuzucuk daha kolay alırsın bana devlet randevu verdi ama. sanırım ben B Begonvil9699 un perinatoloğuna gidicem aşırı heyecanlandım bi içim ısındı

Tahlilleri devlette yaptırman mantıklı olmuş diğer türlü gereksiz bir sürü masraf çıkıyor valla. İnşallah memnun kalırsın sen de internette numarası var ister wp üzerinden ister arayarak bilgi arabilirsin. Ben önce arayıp fiyat bilgisi almıştım eşim onaylayınca randevu ayarladım, önden görüşmeye gitmedim sadece randevu günü gittim

Kızlar, doktor foliğe devam 1 ay daha dedi. Yani 4.Ay bitene kadar.
Ben çocuk gelişimi uzmanıyım. Bize okulda ilk 3 ay diye öğrettiler. İnternette de öyle yazıyor
Sizin doktorlar ne diyor bu konuda?
Ya ben de öyle biliyorum ama ben multivitamin olarak kullanıyorum içinde 600mg folik asit var, doktorum 9 ay devam dedi multivitamine ben de anlam veremedim tam

Ben çocuk gelişimi uzmanıyım. Bize okulda ilk 3 ay diye öğrettiler. İnternette de öyle yazıyor
Benimde 3. Ay bitmek üzere. Bana kullanmaya devam et bir zararı olmaz dedi. Zaten depolanan bir vitamin değilmiş, vücut fazla olanı atıyormuş. Kutun bitene kadar kullanabilirsin vitamin sonuçta dedi. Bende bi süre daha kullanırım.

Bana devletteki 14 haftaya kadar kullan demişti. Özeldeki de 2 kutu kullanıp bırakırsın dedii

Kızlar devlette şimdi perinatoloji randevularına baktım da yan taraflarında parantez içinde. (sadece yüksek riskli hastalara bakmaktadır) ve ya ( detaylı usg yapılmamaktadır) yazıyor. Ben neye alıcam hiç bilmiyorum

Bence korkmamalisin, icini ferah tut canim... Ben her gun ise giderken iki elim posetlerle dolu evin yolunu tutuyorum. Su zamana kadar ne lekelenmem ne akintim oldu.

2024 mayıs annesi grubuna yazacaktım yanlışlıkla buraya yazmışım kusura bakmayın nasıl oldu anlamadım.

Bir arkadaş perinatolojiyi sormuş onu yazayım girmişken önce kadın doğuma gidip doktora sistem açtırmanız gerekiyor yoksa alınmıyor randevu. Sağlıklı doğumlar hepinize

Ben kullaniyorum uyumadan once 1 tane iciyorum. Tam fayda etmiyor ama azda olsa rahatlatiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…