Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bende şimdi kontrolden çıktım. 🥰yine cinsiyet tahmini olarak kız dedi. Ama değişedebilir dedi. 3 hafta sonra 16. Haftaya gireceğim, o zaman gel netleştirelim dedi. Yine çikolata yiyip gittiğim için ayakları kolları hiç durmuyordu şov yapiyordu resmen, zar zor ultrason fotoğrafı alabildi doktor. İkili tarama testi de çok şükür iyi çıktı. Üçlü taramaya gerek yok dedi. 😁😁 şimdi 3 hafta nasıl geçecek onu düşünüyorum.

Oha çok ucuz nerede

Eheheheh daha bebikolarımız küçükken sormuştum bende burada sende zararlı olabilir demiştin sankim yanlış hatırlamıyorsam 😂bende almayı düşünüyorum aşırı merak ediyorum ozamanlar bi kaç kişi zararlı olabilir diye vazgeçmiştim
Doğrudur kuzum bu küçükken zararlıymış. Ama 21 haftada falan dinlenir bence🥰

Evet bende düşünüyorum ama karar veremedim çok güzeller 🥰

Mesela bunu da çok beğenmiştim.. Hem detaylı, hem sade. Yine beğendiğiniz olursa burada paylaşıp fikir alışverişinde bulunabiliriz 🥰 ben de ilerleyen aylarda almayı düşünüyorum

Selam kızlar biz kontrolden geldik.❤️ 9+4 olmuş bebiş 27.4 mm . 3 hafta sonra gel dedi ve 2 li tarama ile ilgili bilgilendirme ve onama formu verdi.
* Siz 2 li tarama yaptıracak mısınız?

Bir haftadır (afedersiniz) yediğim her şeyi çıkardığımı söyledim kilo kaybım da çok. Mide bulantısı için Prilam Dr verdi.
*Kullanan oldu mu. Aranızda? Faydasını gördünüz mü?

Selam kızlar biz kontrolden geldik.❤️ 9+4 olmuş bebiş 27.4 mm . 3 hafta sonra gel dedi ve 2 li tarama ile ilgili bilgilendirme ve onama formu verdi.
* Siz 2 li tarama yaptıracak mısınız?

Bir haftadır (afedersiniz) yediğim her şeyi çıkardığımı söyledim kilo kaybım da çok. Mide bulantısı için Prilam Dr verdi.
*Kullanan oldu mu. Aranızda? Faydasını gördünüz mü?
Ben ikili test yaptırdım canım, %85 doğruluk payı da varmış. 1 hafta sonra sonuclar çıktı. Ve sonuçlarım iyi gelince, üçlü testi önermedi yapmana gerek yok dedi. Büyük ihtimal hem üçlü test hem de fetal dna yaptırmam.

Onuda aradım ben telefonda bilgi veremiyoruz diyor hasbalarım gelip görüşmeniz gerek sinirlerime hakim olamıyorum😂😂
Ben de aradım şimdi bilgi veremiyoruz dedi sgsg bi bilgi almak için gelcem olduu. Devlet hastanesini aradım tekrar, kaydımı yaptılar. Şu an devlette perinatolojiye alabiliyorum

Mesela bunu da çok beğenmiştim.. Hem detaylı, hem sade. Yine beğendiğiniz olursa burada paylaşıp fikir alışverişinde bulunabiliriz 🥰 ben de ilerleyen aylarda almayı düşünüyorum
Bunu görmüştüm 🥰 Bende bunu favorilerime almıştım. Hoşuma gitmişti bakalım bakarız yine💐💐😍

Eklentiler

• Screenshot_2024-08-21-11-38-35-528_trendyol.com.jpg
    Screenshot_2024-08-21-11-38-35-528_trendyol.com.jpg
    61,1 KB · Görüntüleme: 18
  • Screenshot_2024-08-21-11-39-04-090_trendyol.com.jpg
    Screenshot_2024-08-21-11-39-04-090_trendyol.com.jpg
    51,5 KB · Görüntüleme: 16
Canımm ben de avrupa yakasındayım 🤭 normalde medicalpark bahçelievlere gidiyorum ben evime yakın olduğu için, doktorum ikili test için özel bir kliniğe yönlendirdi Prof. Dr. Ali ekiz diye. Biz eşimle çok memnun kaldık fakat devlete gidiyorsan memnunsan ekstra masrafa gerek yok bence☺️ ya da ikili test ve detaylı ultrason için özel tercih edebilirsin, rutin kontrollerine devlette devam edersin. Sen hangi hastaneye gidiyorsun? 😇
Ben henüz bi tıp merkezine gidiyorum arada tahliller için devlete gidiyorum doktor istediğin yerde yaptırabilirsin demişti tanıdığım bi doktor ama doğum farklı hastanede yaptırdığı için 3 aydan sonra Gaziosmanpaşadaki başarı hastenesine gitmeyi düşünüyorum
Önceden gidip bi görüşme falan yapıp randevumu alıyorsun canım yoksa direk haftan dolunca mı gidiyorsun sanırım bende senin perinatolağa gidicem çok güzel anlattın☺️

X