Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Ben yanımda bir su şişesiyle geziyorum bittikçe dolduruyorum valla:halay:onun dışında komposto falan yapıyorum kendime. Aynı şekilde bir demlik çay bitirebilirken hiç aramıyorum ya çok garip 😁
Soğuk soğuk şeyler içmek istiyorum hep ya haha kahveyi çok özlediiiiimmmmmm keyifle içemiyorum ağlayasım geliyor kahveyi her gördüğümde

Soğuk soğuk şeyler içmek istiyorum hep ya haha kahveyi çok özlediiiiimmmmmm keyifle içemiyorum ağlayasım geliyor kahveyi her gördüğümde
Bana doktorum günde iki fincan kahve içebilirsin demişti aslında soğuk sütle falan azıcık kahveyle nefsini köreltebilirsin bence ya 😍

Ya yok sorun onda değil tiksindim gibi 😄😂 yani zorla içiyorum ki günde 3-4 bardak içen insandım 🥲
Tamamen farklı bir insan oluyormuş insan hamilelikte ya ben de hiç yemeyeceğim şeyleri yemeye içmeye başladım 😁 kahvenin en yakın arkadaşın olacağı günler gelecek yeniden bence 😍 hepimizin hatta 😁

Lökosit oranını anlayamadım canım. Üç pozitif ve değer 4yaziyor. Peki canım şikayetin var mıydı? Ateş ağrı yanma vs?
Yanma oluyor ama şöyle ben şase kullandım iki kere arayla sonra ki verdiğim tahlil bu şekilde bir de idrar kültürü verdim o da mikrobik çıktı doktor da artık antibiyotik verdi bakalım bu sefer geçecek mi bu idrar yolu enfeksiyonu beni hep buluyor resmen kurtulamıyorum ne yapsam 🤦🏻‍♀️

Kızlar içecek olarak neler tüketiyorsunuz? Su, soda, kefir içiyorum sürekli. Kahveden soğudum :KK43: günde 3-4 kahve içen ben 😪😪😪
Aynen ben de bol su, sade maden suyu ve kefir tüketiyorum🩷 çay kahve ile aram çok yoktu zaten hamile kalınca da hiç içmez oldum. Bazen kahvaltıda bir acık çay onu bile bitiremiyorum

Yazdır yazdır canım boşuna para ödeme prilam işe yarıyor mu yoksa benim mide coştuda etki mi etmiyor bana anlamadım
Bi ara iyi gelmisti canim ama bugun cok kotuydum aksam 2 tane almama ragmen yok yani hep cikartiyorum yesem de hatta esime dedim savah saglik ocagina gidip sen yazdirsan diye asiri midem bulaniyor gun boyu

Kızlar arkadaşımın ultrason görüntüsünü ekliyorum alta sizce ikiz mi bi bakar mısın 😊 ParlayanGece ParlayanGece Y yaldiz2025 o da mart annesi olacak nasipse 🐣🌟🙏

Eklentiler

• 88a80ce3-7fe2-4c75-93fe-eb1e760b64d3.jpeg
    88a80ce3-7fe2-4c75-93fe-eb1e760b64d3.jpeg
    75,5 KB · Görüntüleme: 40
X