Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Elhamdülillah geçti canım bugün. Direndim başımı sıkı sıkı bağladım uyudum ışık ve sesten uzak durmaya çalıştım çünkü kafam kaldırmıyordu. Çok şükür bu sabah uyandığımda baş ağrısı yoktu. Ağrıyı iki gün çektim sabah başlamayınca ağrı olmuyor gün içinde. İdrar yolu enfeksiyonun ne durumda canım? Lökositin mi yüksekti yada kaçtıda antibiyotik verdi ? Benimde yüksekte ilaç vermedi bana.
Benim canım artık kronik mi anlamıyorum nefret ettim geçmiyor başımdan bir türkü daha önce şase verdi işe yaramadı şimdi antibiyotik verdi baya yüksek değerlerim umarım antibiyotikten sonra geçer artık endişeleniyorum

Eklentiler

• IMG_8342.jpeg
    IMG_8342.jpeg
    103,3 KB · Görüntüleme: 28
Elhamdülillah geçti canım bugün. Direndim başımı sıkı sıkı bağladım uyudum ışık ve sesten uzak durmaya çalıştım çünkü kafam kaldırmıyordu. Çok şükür bu sabah uyandığımda baş ağrısı yoktu. Ağrıyı iki gün çektim sabah başlamayınca ağrı olmuyor gün içinde. İdrar yolu enfeksiyonun ne durumda canım? Lökositin mi yüksekti yada kaçtıda antibiyotik verdi ? Benimde yüksekte ilaç vermedi bana.
Benim lokosit 90 di asiri yuksek munorol sase verdi su ic dedi ben su icsemde geri cikiyor maalesef napcam sasirdim

Aslında yağlı şeyler bulantıyı artırıyor diyolar acaba sabahları daha kuru şeyler mi yesen, krakerle biraz toparlayıp sonra yumurta vs gibi, ya da tost da kızarmış ekmek falan iyi tutuyor mideyi. Sulu yemek ben de bugün öğlen taze fasülye yedim kaç gündür canım istiyordu ömrümden ömür gitti çıkarmamak için ne çektim :KK43: o da zeytinyağlıydı yağlı mı geldi acaba diye düşündüm🥺
Ben her yedigimi cikariyorum asiri rahatsiz oluyor midem bugun diger gunlerden cok daha kotuydum

Ben her yedigimi cikariyorum asiri rahatsiz oluyor midem bugun diger gunlerden cok daha kotuydum
Ben içtiğim suya kök zencefilden bi parça atıp bekliyorum onu yudum yudum içiyorum bulantıyı biraz azaltıyo bugün işe götürmeyi unutmuşum onun da etkisi olabilir, denemediysen tavsiye ederim tamamen geçirmiyo ama azaltıyo

Ben bir de şeyi merak ediyorum mesela enfeksiyon var biz progestan fitil kullanıyoruz zararı olur mu ki bi yerde olmaz yazmışlar yine biri sormuş ama emin olamadım

Canım öncelikle duyduğun şeyler için çok üzüldüm, inşallah yanılan doktor olmuştur. Kesinlikle başka bir doktora daha görünmelisin benim fikrim. Kalp durmuş ne demek mesela? Bir de haftanın geriden takip etmesi olayı tamamen cihazın kalitesiyle ilgili bunu çok net söyleyebilirim. 7+1'de ilk kalp atışı için devlette göründüm, haftasıyla uyumluydu. 7+3 olduğunda özele gittim yine haftasıyla uyumluydu. 8+4'te başka bir devlet hastanesine gittim 6+4 dedi. İlk iki muayene olmasaydı kesinlikle takılırdım bu konuya ama öncesinde iki uyumlu muayene olduğu için takılmadım. O yüzden kesinlikle güvenilir başka bir dr görmesinde fayda var.
Canım özele gidiyorum, doktorun cihazları yeni görünüyor. 1 hafta sonra gittiğimizde kalp atışı durmuş olabilir dedi, devam edip etmemesi ona bağlı dedi. Güvenmediğim bir doktor olsa başka yere gidicem ama doktorum güvenilir yine de kalp daha yeni gelişmiş olabilir dedi bu ihtimalden de bahsetti. Böyle benim gibi olup sonradan düzene giren var mı hiç duymadım

Benim canım artık kronik mi anlamıyorum nefret ettim geçmiyor başımdan bir türkü daha önce şase verdi işe yaramadı şimdi antibiyotik verdi baya yüksek değerlerim umarım antibiyotikten sonra geçer artık endişeleniyorum
Lökosit oranını anlayamadım canım. Üç pozitif ve değer 4yaziyor. Peki canım şikayetin var mıydı? Ateş ağrı yanma vs?

Benim de idrar yolu enfeksiyonum çıkmıştı hem lökosit hem bakteri vardı, bana da başta yazmayacaktı antibiyotik bol su ile bir hafta sonra görebiliriz dedi sonra beni tedirgin gördüğü için monurol yazdı, aslında sık idrara çıkma gebeliğin de bi etkisi, seni tedirgin gördüğü için de demiş olabilir. 141 de yüksek bi şeker değil ailende var diye belki de önemsedi onu da 3 aylık şeker daha doğrı sonuç verir canını sıkma bence sen hiç bunlara 🥰
Benimde lökosit değerlerim öyleydi banada vermedi ilaç bol su içeceksin dedi. Çünkü ilk üç ay ilaç vermek istemiyoruz dedi.

Kızlar içecek olarak neler tüketiyorsunuz? Su, soda, kefir içiyorum sürekli. Kahveden soğudum :KK43: günde 3-4 kahve içen ben 😪😪😪
Ben yanımda bir su şişesiyle geziyorum bittikçe dolduruyorum valla:halay:onun dışında komposto falan yapıyorum kendime. Aynı şekilde bir demlik çay bitirebilirken hiç aramıyorum ya çok garip 😁

X