Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

KIZLAR ÇİN TAKVİMİNE GÖRE NE GÖRÜNÜYOR SİZİN CİNSİYETT :)
GEÇEN HEPİMİZ İÇİN BAKTIK HEPİMİZİN CİNSİYETİ ÇİN TAKVİMİNE GÖRE TUTTU YA

Kızlar merhabalar herkese doktorum bana tiroit hapı verdi yükselmiş kullnacaksin diye sabah kahvaltıdan önce onu içmem gerekiyor uyanır uyanmaz midem çok felaket bulanıyor zaten sabah hapı içtim afadersniz ayaktayken bir anda istifra ettim 😔 napicaz böyle bakıyorum herkes aynı dertten muzdarip
Geçmiş olsun canım. Ben 2 yıl önce öğrendim tiroid hastası olduğumu. Zaten o günden beri ilacı kullanıyorum. Vücudum alışkın. Ama sakın ihmal etme. Hamilelikte tiroid yüskekliği bebeği çok kötü etkiliyor. Alışırsın. Ben hamile değilken bile ikk 1 hafta kötü olmuştum ilacı kullanırken. Kalp atısım artmıstı midem bulaşmıştı. Ama yapacak bir şey yok. Uyanır uyanmaz iç

Selam kızlae bugün devlet hastanesine gittim ilk kez. Korktugum gibi olmadı doktor çok tatlı ve ilgiliydi.
Önceki gittiğimde sat a göre 7+1 ken ultrasonda 6+1 çıkmıştı.

Bugün sata göre 8+3 ultrasonda 7+4 gözüktü. Mide bulantılarım had safhada. Çubuk leblebi hiçbir işe yaramıyor. İnşallah söyledikleri gibi 3 ayın sonunda biter. Sizler nasılsınız

KIZLAR ÇİN TAKVİMİNE GÖRE NE GÖRÜNÜYOR SİZİN CİNSİYETT :)
GEÇEN HEPİMİZ İÇİN BAKTIK HEPİMİZİN CİNSİYETİ ÇİN TAKVİMİNE GÖRE TUTTU YA
Benim erkek gözüküyor çin takvimine göre. Ben de öyle hissediyorum. Kuzum sağlıkla gelsin hiç fark etmez ama insan merak ediyor. Hiçbir şey almadım cinsiyeti bekliyorum.

Kızlar kese yuvarlaksa kız, fasulye gibi uzunsa erkek diyorlar. Sizin keseleri. Şekli nasıl 🙈
251F149D-1D4C-4FE0-B585-2DE54DCADC8E.JPG
acaba nedir nedir hahaha her yol kıza çıkıyor sankiii
kızlar iştahı kesilen yok mu hiç acaba. Benim özellikle kahvaltıda hiç birşey yiyesim gelmiyor tost yaptım zar zor yedim 🥺
benim arada kesiliyor arada azman gibi oluyorum ama her şeyi yiyemem o an canım ne isterse onu anca

Bende de erkek görünüyor. Bende erkek hissediyorum. Gönlümden geçen kızdı. Ama hamile kaldığımdan beri hep erkek hissi var içimde. sağlıkla olsun da ne olursa olsun çok şükürr hiç önemli değil. tek istediğim kucağıma almak :) ben hatta 6 aya kadar bi şey almayı düşünmüyorum son aylarda alırım sonrasında da ihtiyaç oldukça alırım diye düşündüm

Benim erkek gözüküyor çin takvimine göre. Ben de öyle hissediyorum. Kuzum sağlıkla gelsin hiç fark etmez ama insan merak ediyor. Hiçbir şey almadım cinsiyeti bekliyorum.
Bende de erkek görünüyor. Bende erkek hissediyorum. Gönlümden geçen kızdı. Ama hamile kaldığımdan beri hep erkek hissi var içimde. sağlıkla olsun da ne olursa olsun çok şükürr hiç önemli değil. tek istediğim kucağıma almak :) ben hatta 6 aya kadar bi şey almayı düşünmüyorum son aylarda alırım sonrasında da ihtiyaç oldukça alırım diye düşündüm

X