Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Günaydın
Bende de miyom var ama hamile kalmayı engelleyecek bir yerde değil demişti doktor. Şimdi büyümeyen de oluyor büyüyeni de dediler . Doğumla gidiyorsa çok iyiymiş Umarım gider
Myomsuz kadın yok galıba suanda bunu anladım.dogumda gıtmez,bazı doktorlar uygun gorurse sezeryan esnasında myomuda alıyor ama kan kaybı olmasın dıye cogu doktor tercıh etmıyor canım.çagımızın sorunlarından bırı sanırım bu myom

Kızlar selam dün geceden beri aşırı kötüyüm 🙁 bütün gece sabaha kadar kustum ve sabahta ishal olunca hemen doktora gittim bağırsak enfeksiyonu geçirdiğimi söyledi serum falan verdi ama kendimi çok kötü hissediyorum su bile içemiyorum 🥹
Gecmıs olsun canım🙏🙏hamılelık bulantısıyla karısmıstır muhtemelen,patates haslama soda havuc rendesı pırınc pılavı ve ye bugun hep gecer ınsaşlah yarına🙏

Gecmıs olsun canım🙏🙏hamılelık bulantısıyla karısmıstır muhtemelen,patates haslama soda havuc rendesı pırınc pılavı ve ye bugun hep gecer ınsaşlah yarına🙏
Çok teşekkür ederim canım 🙁 bugüne kadar hiç bulantım yoktu ama dün gece 5 dakika uyuyamadım hem bulantı hem kusma bide üstüne ishal resmen hafızamdan silmek istediğim bi gece hiç bişeyde yiyemiyorum prilam kullanıcam baya tavsiye ediyolar sanırım

Zaten dogumla gidiyormus diyorlar ama ben seaeryan istiyorum kismet olursa acikcasi
Ben de sezaryen istiyorum ama zaman ne gösterir bilemem.
Bendede dısta ıkı tane vardı bırı 3cm bırı 7 cm ben amelıyat oldum canm,dr cok agrı yapabılır demıstı bende korktum,bıde dıs gebelık gecırmeme neden olmustu cok şükür tekrarlamadı bıdaha 🙏🙏🙏🙏🙏senınkı kucukmus sorun olcagını sanmam
Doktor zamanla büyüyebilir 6 ay sonra kontrole gel demişti ama hamile kaldım. Başka doktor gittim ona da myomu söylemeyi unuttum.
İçime öyle his geliyor ☺️
bir de ekşiye biraz daha meyilliyim sanki. Gerçi canım tatlı da istiyor ama sağlıklı tatlı seçeneği az olduğu için geri duruyorum sanırım 😅
Ben de hep ekşi şeyle istiyorum ama içime erkek olcak gibi doğuyor :KK48:

Kızlar selam dün geceden beri aşırı kötüyüm 🙁 bütün gece sabaha kadar kustum ve sabahta ishal olunca hemen doktora gittim bağırsak enfeksiyonu geçirdiğimi söyledi serum falan verdi ama kendimi çok kötü hissediyorum su bile içemiyorum 🥹
Ay çok geçmiş olsun :KK43:
Kızlar çatlak önleyici kremine başlayan oldu mu .Biraz araştırdım lierac öneriyorlar Sanırım onu alıcam
Ben henüz başlamadımm, ne zaman başlamak gerek. Daha göbeğim dümdüz :KK48:

Çok teşekkür ederim canım 🙁 bugüne kadar hiç bulantım yoktu ama dün gece 5 dakika uyuyamadım hem bulantı hem kusma bide üstüne ishal resmen hafızamdan silmek istediğim bi gece hiç bişeyde yiyemiyorum prilam kullanıcam baya tavsiye ediyolar sanırım
Bende prilam kullandim 2 gun sonra biraktim midemi yakti sanki uyandigimda agzim cok aci oluyordu

Ay çok geçmiş olsun :KK43:

Ben henüz başlamadımm, ne zaman başlamak gerek. Daha göbeğim dümdüz :KK48:
3ayken başlıyorlarmış anladığım ama nem sağladığı için önceden başlamak mantıklı falan demişler Çatlağa meyilli bir vücudum var. Sonradan pişman olmak istemiyorum . Benim karnım ilaçlardan mı hormonlardan mı bilmiyorum şiş şiş Kilom artmıyor ama hacmim artıyor sanki 😀

Çok geçmiş olsun güzelce dinlen geçer inşallah. Muz patatese devam 💖

Acelya A Acelya A ve beyzaanim beyzaanim Allah sizlerin ve kpss için mücadele eden herkesin yardımcısı olsun.. 4 yılımı verdim ben de kpss uğruna, 1 yıl da atama beklemek zorunda kaldım. Çok şükür emeğimin karşılığını aldım ama giden zaman ömrümden gitti.. Allah yardımcınız olsun 🥰
Çok teşekkürler canım yaa ben ilk defa bu kadar gayret edip çalıştım inşallah karşılığını alırım/alırız. Önceki girdiklerim öylesineydi. Atanmana çok sevindim:) Alanın ne 💖

Kızlar size mucizevi bir besin ile geldim. Çiğ kabak çekirdeğinin hamilelik boyunca tüketilmesi aşırı faydalı. Ben tüp bebek tedavi sürecimden beri tüketiyorum. Siz de okuyun isterseniz: midesi bulananlara da iyi geliyormuş. Düşüğü engelliyormuş. Bağırsakların dostu.Ve daha birçok faydası var. Tabi aşırıya kaçmadan günde bir avuç yeterli olacaktır👍🏼
Markette Çiğ bulamayınca kavrulmuş aldım 😅

Kızlar çatlak önleyici kremine başlayan oldu mu .Biraz araştırdım lierac öneriyorlar Sanırım onu alıcam
Ben avokado yağı ve kakao yağı kullanmaya başladım. Ekstra bio oil diye bir markanın yağını aldım. Lireac kardeşim kullandı ama çatlak oluştu bizde de genetik olduğu için daha geniş kapsamlı araştırma yaptım bunları kullanmaya başladım günde 2 kez

Ben avokado yağı ve kakao yağı kullanmaya başladım. Ekstra bio oil diye bir markanın yağını aldım. Lireac kardeşim kullandı ama çatlak oluştu bizde de genetik olduğu için daha geniş kapsamlı araştırma yaptım bunları kullanmaya başladım günde 2 kez
Ben avokado yağı evde yaptım çekirdeği rendeleyip zeytinyağında beklettim 7 gün. Ama tüylenme yapıyor diye okuyunca kullanmadım. İşe yarar mı acaba

X