2024 yılı klomen kullanmaya başlayan hanımlar bu başlıkta toplanalım♥️

kesinlikle katılıyorum inşallah güzel haberleri birbirimize veririz

Ay inşallah inşallah,benim yarın 9. Günüm saatler günler geçmiyor testte çıkar mi acaba ya erken gebelik testi yapsam
Bence erkenden yapmak biraz moral bozukluğu yaratabiliyor o yüzden adeti beklemek en iyisi. Bir senedir hep adet öncesinde test yaptım ama artık gecikmeyi bekliycem diye kendime söz verdim. Bence sende biraz daha sabret

Bence erkenden yapmak biraz moral bozukluğu yaratabiliyor o yüzden adeti beklemek en iyisi. Bir senedir hep adet öncesinde test yaptım ama artık gecikmeyi bekliycem diye kendime söz verdim. Bence sende biraz daha sabret
Doğru,biliyorum ve ben de o hayal kırıklığını çoook yasadim ama işte .. zaten erken gebelik testim de yok elimde sabah yapmam lazim onu düşünemedim bu beklemem için bir işaret

Doğru,biliyorum ve ben de o hayal kırıklığını çoook yasadim ama işte .. zaten erken gebelik testim de yok elimde sabah yapmam lazim onu düşünemedim bu beklemem için bir işaret
Eveeet ilk idrarla yapman gerekicek sabah sabah uykulu hiç çekilmez boşver

Ay insAllah canım umutsuz bakma sebebim zateb her ay 1 yumurtam vardı ve gebelik oluşmadı ya bende klomenle 2.3.4 feln olur diye düşünmüştüm daha çok şansın olur diye hayal etmiştim ama dediğin gibi tek çocuk istediğim için 1 yumurta yeter Allah'ım nasip etsin hepimize inşallah çifte bayram yaşatsın sen iğne de olDün mu canım bu ay yoksa doktor sanada kendi çatlar dedi mi

Ay inşallah inşallah,benim yarın 9. Günüm saatler günler geçmiyor testte çıkar mi acaba ya erken gebelik testi yapsam
Canım iğne vurulduysan iğne etkisi ile 12 güne kadar pozitif çizgi çıkabiliyormuş ama 13.14 günü yapılan test daha doğru oluyormuş ama yine de sen bilirsin bende çok test yaptım eczacı zengin kocam fakir oldu

Bu ay klomen kullandim ama çatlatma iğnesi olmadım canım. Aralik ayinda ilk kez klomen ve 20 mm iken çatlatma iğnesi oldum negatif oldu sonra burda bir yazıya denk geldim "doktor kontrolunde olacak şekilde" kiste dönüşme ihtimali de var Allah korusun ama doktor kontrolünde ignesiz kendisi catlasin yumurta ben öyle gebe kaldim demişti biri ben de bu ay öyle isteyecektim ki doktor da igne vermedi kendisi catlar dedi ve 20 değil 24 iken çatladı yumurtam yani aralikta 4 gün erkenden catlatmisiz evet çoğu insan pozitif oluyor gebe kaliyor ama cidden bazen erken catlatilmis oluyor. Yine çok uzattim yani evet bu ay iğnesiz kendi çatladı canim doktora da giderek ayni zamanda ovulasyon ile takip ettim 20 milimden sonra doktor son gidisimde 24 mm bugün yumurtlama yarin catlama olur dedi aynen testte de öyle gördüm

Aynen canım bizzat yasadim 10 ve 11 silik çıktı benim sonra sıfırlandı. Ovitrelle ve diğer çatlatma igneleri beta hcg hormonu içeriyor o yüzden pozitif oluyor

Inşallah hayırlı sonuçlar alırsın canım Rabbim yüzünü güldürsün bu ayaz daha sabret bakalım sonucu mutlaka bizimle de paylaş Canım bende öyle yazıları oKuyorum kimisinin 8 yumurta gelişmesine rağmen gebelik olmamış kimiside 15mm tek yumurtayla hamile kalmış doktor bu ay olmaz gebelik demiş ama olmuş Allah istedi mi her şekilde oluyor gerçekten yeter ki Rabbim ol desin

Aynen canım bizzat yasadim 10 ve 11 silik çıktı benim sonra sıfırlandı. Ovitrelle ve diğer çatlatma igneleri beta hcg hormonu içeriyor o yüzden pozitif oluyor
Evet canım doğru o zaman bu bilgi ama iğne olmadigin için 10.gününde gösterebilir ben oğlumda öyleydi adete 4 gün varken silik çizgiydi adet günümde de koyu kırmızı olmuştu ahh Allahim hayırlı ve kolay şekilde sağlıklı sıhhatli çift çizgileri nasip etsin bu ay

Bide canım senin doktor ilk klomen kullandığında neden direk catlatma iğnesi vermiş yanlış yapmis önce kendisi catlasayabiliyormu bakmalıydı çağlayamazsa öyle vermeliydi benim ki gibi bende çok okudum hikayeler bu sayfada mesela 3.4 yumurta oluşursa veya daha fazla ilişki yasağı veriyormuş doktor çoğul gebelik olabilir die

Ay amin dualarin icin Allah razi olsun hem kendimize hem birbirimize sevinelim bu ay insallahhh ya bilmiyorum ki işte benim de tecrübesizligim,riske atmayalim hiç dedi iğneyi yazdı ben de ne biliyim vuruldum iste ama sonuç alan da çok insan var kişiden kisiye değişiyor benim yumurtam geç çatlıyormuş mesela .. iğne kullanmadığım için evet persembe 10.gunum dayanamazsam o gün sabah yaparim

Şair burda dayanamayacağını dile getiriyorrrrr

Ay hadi inşAllah canım 10.günü silik çizgi olur ve insAllah adet gününe kadar hiç gitmez koyulaşır bebeğin tutunur

Şair burda dayanamayacağını dile getiriyorrrrr
Dayansın şair güzel günler çok yakında insAllah hepimiz için çok zor ve heyecanlı bekleyiş bende takmamaya çalışıyorum değilse olumsuz olduğunda çok üzülüyorum sonra tekrar bidaki yumurtlama gününde yine bir heyecan kaplıyor öyle öyle ayları devirdim

Öyle zaten ilk günler yıkım sonra yeni aya bir umut.. inşallah bakalım ya sabredebildigim kadar sabredicemm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…