2024 yılı klomen kullanmaya başlayan hanımlar bu başlıkta toplanalım♥️

Öyle zaten ilk günler yıkım sonra yeni aya bir umut.. ☺️ inşallah bakalım ya sabredebildigim kadar sabredicemm 💐
Aynen canım Allahım çok geciktirmesin benim bu gece başlar çatlamaya yarına tamamen çatlar tahminlerimce geçen ay öyle olmuştu çünkü bugünü yarını ve ertesi günü üst üste degerlendirmeye çalışıcaz bakalım kaçırmamak için sonrası yine gün aşırı devam en azından pazar günü ne kadar çünkü sahur olucak 😍

Aynen canım Allahım çok geciktirmesin benim bu gece başlar çatlamaya yarına tamamen çatlar tahminlerimce geçen ay öyle olmuştu çünkü bugünü yarını ve ertesi günü üst üste degerlendirmeye çalışıcaz bakalım kaçırmamak için sonrası yine gün aşırı devam en azından pazar günü ne kadar çünkü sahur olucak 😍
Aynen öyle hadi Allah nasip etsin bu ay hepimize kolaylikla güzellikle 💓🤲🏻😊

Bakalım bende dün kullanmaya başladım kızlar günde 2 tane kullanıyorum inşallah bu ay hepimiz bebişleniriz 1 yıldır istiyorum bende ama olmuyor

İnşallah canım amin eğer aksilik çıkmazsa tabi klomen yumurta mi çok büyütüp caTlattırmazsa 😂bazı kişilerde öyle olmuş canım yumurtayı çok büyütüp engel olmuş çatlamasına ay hemen 25mm geçmeden çatlasa bari 25mmden sonrası sıkıntıymış çünkü

Bakalım bende dün kullanmaya başladım kızlar günde 2 tane kullanıyorum inşallah bu ay hepimiz bebişleniriz 1 yıldır istiyorum bende ama olmuyor
İnşallah canım 2 tane aldigin iyi olmuş ben tek aldım fayda etmedi bu ay tutmazsa bidaki ay 2 taNe alicam bende 😬

Doktorunuz çatlatma ignesi yapacak mı acaba size bana duruma göre yapalım dedi
Canım bana 1.2 güne çatlar dedi eğer yarında çatlamazsa hemen randevu alıp gidicem çünkü yarın ortalama 24.25 mm olmuş olucak riske atamam kendimi normalde çaTliyordu yumurtam ağrımdan anlıyordum ve 14 gün sonra adetim geliyordu bugün ağrım olmadi yarında olmazsa perşembe gidicem iğne isteyem yoksa fazla büyürse çatlamaz ve kiste dönüşür Allah korusun 🥺

Canım birde şey sorucam bugün çok afedersin kusura bakma soruyorum ama ilişki sırasında çok ağrı oldu ölüyorum sandim ağladım vala 🥺 klomen yapıyormuş bazı arkadaşlarda da olmuş araştırdım da seNde de oldu mu acaba😢

İnşallah canım amin eğer aksilik çıkmazsa tabi klomen yumurta mi çok büyütüp caTlattırmazsa 😂bazı kişilerde öyle olmuş canım yumurtayı çok büyütüp engel olmuş çatlamasına ay hemen 25mm geçmeden çatlasa bari 25mmden sonrası sıkıntıymış çünkü
Tabiki git eğer ağrı da hissetmezsen kesinlikle kendi kafamiza göre değil doktor kontrolünde olmak şart allah esirgesin kist olabilir dediğin gibi benim yumurtlamanin pik olduğu gün 24.20 mm civarıydı diğer gün çatladı çok şükür ama ağrım da oldu hissettim akıntı arttı

Canım birde şey sorucam bugün çok afedersin kusura bakma soruyorum ama ilişki sırasında çok ağrı oldu ölüyorum sandim ağladım vala 🥺 klomen yapıyormuş bazı arkadaşlarda da olmuş araştırdım da seNde de oldu mu acaba😢
İnsan merak ediyor yaşadığı farkli seyleri ilaca yoruyor ama bilmiyorum hiç okumadim duymadım ağrı yaptığını canım bende de olmadi çok şükür öyle aman aman bi ağrı farkli bir durum yaşamadım kuruluk yapıyor diye okudum sadece sende kuruluk ve dolayisiyla ağrı olmuş olabilir mi ki

İnsan merak ediyor yaşadığı farkli seyleri ilaca yoruyor ama bilmiyorum hiç okumadim duymadım ağrı yaptığını canım bende de olmadi çok şükür öyle aman aman bi ağrı farkli bir durum yaşamadım kuruluk yapıyor diye okudum sadece sende kuruluk ve dolayisiyla ağrı olmuş olabilir mi ki
Kuruluk henüz olmadi canım ama sağda yumurtam ve özellikle sağ kasığım çok ağrıdı münesabet sırasında ve halada batmalar oluyor acaba klomen yumurta çatlamasını geciktirir mi bugün çatlaması lazım ama çatlama ağrısını yaşamadım henüz yada kLomenden dolayı çatlama ağrısı yaşamaya bilirim tek korkum çatlamazsa kiste dönmesi 🥴insAllah çatlar

Amin inşallah,ben de 2 tane kullandim.. polikistik vs var mı sizde de benim gibi 🥺
Dahileyeye gittim canım bugün kanımda tüm değerlere baktılar sadece d vitaminim düşükmüş ilacını verdi bende acil folik asit alıyım 3 ay içiyim ve bu arada canım ilişki dr ağrı olduğu için üst üste istemiyorum gün aşırı devam edicem Allah nasip ederse her şekilde eder inşAllah acaba diyorum bu ağrı çatladığına mi delalet farklı ağrı çünkü ama eski çatlama ağrılarına benzemiyor ya çatlamadi kiste döndü neyse bakalım 9 gün Snra belli olur progesteron da

Dahileyeye gittim canım bugün kanımda tüm değerlere baktılar sadece d vitaminim düşükmüş ilacını verdi bende acil folik asit alıyım 3 ay içiyim ve bu arada canım ilişki dr ağrı olduğu için üst üste istemiyorum gün aşırı devam edicem Allah nasip ederse her şekilde eder inşAllah acaba diyorum bu ağrı çatladığına mi delalet farklı ağrı çünkü ama eski çatlama ağrılarına benzemiyor ya çatlamadi kiste döndü neyse bakalım 9 gün Snra belli olur progesteron da
Doktorunuz tekrar muayene etmedimi çatlamadıysa çatlatma ignesi yapabilir benim doktorum klomen bittikten sonra takibini yapıcaz dedi

Doktorunuz tekrar muayene etmedimi çatlamadıysa çatlatma ignesi yapabilir benim doktorum klomen bittikten sonra takibini yapıcaz dedi
Sadece boyutuna baktı canım 12. Gün çok iyi dedi kendiliğinden çatlar dedi 1.2 sonra yine de emin olmak için 10 gün Snra gel bakalım dedi veee çatlamam başladı sanırsam canım nasıl ağrıyor karnım insAllah tutunur bebişim dua et saliha bir kız çocuğu istiyorum sağlıklı sıhhatli ♥️

Eğer kendiliğin den çatlamazsa bu ay bidaki ay catlatma iğnesi vericek insAllah gerek kalmazda 🤲🏻
Canimm içini ferah tut sen çatlar emin ol çoğu iğne vurduklarında erken catliyor normali zaten adeti 32 35 günde gelenlerin 16. Güne kadar uzuyor çatlaması mesela benim öyle oldu senden yana içim ferahti zaten akisina birak 🐣Amin Allah gönlündekini kolaylıkla nasip etsin 🌼

X