2024 yılı klomen kullanmaya başlayan hanımlar bu başlıkta toplanalım♥️

Evet var adetlerim düzenli ama yumurta tembelliği var dedi klomene başladık bir kimyasal gebelik yaşadım ekimde
Ben de geçen sene kalp atisi duyamadim 1 kurtajim var canim benim de tembellik var ama bak oluverdi normal hiçbir ilaç tedavi olmadan.. bu ay ilaç kullandim ama bakalim :) Rabbim sevindirsin hepimizi ya

Ben de geçen sene kalp atisi duyamadim 1 kurtajim var canim benim de tembellik var ama bak oluverdi normal hiçbir ilaç tedavi olmadan.. bu ay ilaç kullandim ama bakalim :) Rabbim sevindirsin hepimizi ya

Ayyy inşallah bende aynı şekilde önceliği sağlıklı olması ama tabi ama içimden kız kız diyorum gönülden dua ediyorum inşallah olur tutar

Kimyasal da benimde öyle olmuştu hiçbir ilaç kullanmadım sadece folik kullanmıştım doktor da o yüzden tüplerin tıkalı degildir dedi bir kimyasal yaşamıssın dedi bu iyi birşeymiş

7 aydır hamile kalmayı deniyorum. hormon testi eşim de sperm testi yaptı. Bir sorun yok. Bu ay doktorum klomen ve otrivelle çatlatma iğnesi verdi ilke kez uyguladım. Adetime 3 gün kala yani bugün erken gebelik testi yaptım negatif çıktı. Oysa bu sefer belim ve göğüs uçlarım gerçekten fazla acıyordu.. Yaşım 34 bu yüzden sakin kalamıyorum. Umarım herkesin duaları kabul olur ve anneliği yaşar.

amin aminn canım Allah razı olsun Allahım hepimize nasip etsin bu ay sağlıklı sıhhatli uzun ömürlü bugün gösteriyordu takvimimdede panik yaptım bugün baya bir klomen kullanınca insan çok umut bağlıyor

Amin amin canım kırmızıları görmeden umut vardır her zaman Bu arada hoşgeldin Bu ay olmasa bile bidaki aya olur ve çok duydum klomenle ikinci ayda ya da üçüncü ayda hamile kalan yaşın da da birsey yok akrabamız 36 yaşında birini 38 yaşında birini doğurdu Allah ol desin yeter ki bizim ki tedbir unutma

Teşekkür ederim güzel yorumunuz için. Kendi ablam 38 de hamile kaldı tek seferde. Dediğiniz gibi vakti var demekki Allah dediği zaman. Ama tekrar klomen kullanır mıyım bilmiyorum belki oluruna bırakırım önümüzdeki ay. Doktor her ay beni görmekten bıkacak =)

Merhaba benim kimyasal gebelikte ben adet tarihim geçtikten 3 gün sonra yapmıştım negatif çıkmıştı tam 7 gün sonra çok silik çizgi şeklinde pozitifi gördüm erken olabilir şuan test için morelinizi bozmayın ben 1 yıldır deniyorum olmuyor inşallah Allah gönlünüze göre sağlıklı bir bebek verir

benim klomen kullanımı sonrası doktora gittiğimde haberim yoktu bile iğne vereceğinden. İğneyi 764 liraya aldım otrivelle. Evet adetten önce test yapmamak lazım. Tutması lazım insanın kendini :) inşallah Allahım sizin de sağlıklı bir prensesiniz olur.

Ay Allahım ne güzel dua teşekkür ediyorum inşallah olur bende yaptırıcam galiba igne salı günü yumurta takibim var bakalım ona göre yol çizeceğiz

Maşallah canım Allah bağışlasın Beklemek çok zor biliyorum hemen olsun istiyoruz ama olmuyorsa napalim vardır bunda da hayır deyip yeni ay yeni umut Bence bırakma canım 3 ay bari dene bak ben 3 ay olmazsa doktor rahim filmi çekicek denemekte fayda var bıksın doktor hiç öyle düşünme onların işi bu

Ayy iğne o fiyat mi baya da varmış hiç haberim yoktu

Bugün çatlama günümdü ve malesef bugünü değerlendiremedik eşim çok yorgunmuş yattı uyudu o kadar ısrarıma rağmen yarın gece ye de şansım kalmaz deMi arkadaşlar tüm moralimi bozdu

Çatlama gününü ve sonraki günleri gün aşırı degerlerin diyorlar genelde
Evet canım çatlama günü mecburdu ama malesef eşim bozdu düzeni o kadar yan etki yaşadım ilaç içtim yine de Rabbim nasip eder insAllah bazı kadınlar yumurtlama öncesi hamile kalmış insAllah onlardan biri de ben oLurum hepimiz oluruz annem der hep biz gelişi güzel yapardık hafta da bir iki bidaha koca görmezdik ama 3 çocuk doğurmuş annem hemde ben ve kardeşime korunduğu halde içine kaçmış

Bugün çatlama günümdü ve malesef bugünü değerlendiremedik eşim çok yorgunmuş yattı uyudu o kadar ısrarıma rağmen yarın gece ye de şansım kalmaz deMi arkadaşlar tüm moralimi bozdu
Zaten spermler vücutta 5 gün yaşayabiliyormuş bir önceki gün bir sonraki gün ilişki olmussa tutabilir morelinizi bozmayın

Evet baktıgınızda geçmişte annelerimiz yumurtlamamı takip ediyordu ama gercekten özenmiyor degilim hemen istediği zaman hamile kalanlara

Zaten spermler vücutta 5 gün yaşayabiliyormuş bir önceki gün bir sonraki gün ilişki olmussa tutabilir morelinizi bozmayın
İnşallah canım dün oldu bugün olmadi yarın olucak nasip oLursa gün aşırı başladık adet biter bitmez bir dolu bir boş

Evet baktıgınızda geçmişte annelerimiz yumurtlamamı takip ediyordu ama gercekten özenmiyor degilim hemen istediği zaman hamile kalanlara
Bende çok özeniyorum canım ve o kadar pişmanım ki 2 yıl korunduğuma acaba korumasaydım olur muydu ki hep bu sorularla yaşıyorum en azından olmasaydı bile korumadım ona rağmen olmadi derdim benimde 9.ayim mart ayı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…