2024 yılı klomen kullanmaya başlayan hanımlar bu başlıkta toplanalım♥️

Canim geçen sene bir düşüğüm oldu demistim ya ben adet olcam diye bekledigim günlerde yumurtam çatlamış hamile kalmisim adet günümden 10 gün sonra ogrendim tedaviye baslayacakken mesela :) bende polikistik var gerçi benim icin anormal bir durum degil ama demekki olabiliyormuş şunu demeye çalışıyorum adet olana kadar degerlendir Allaha birak

İnşallah canım sen naptın nasılsın
Hamdolsun iyiyim canım işte 1 hafta oldu catlamanin üzerine günler gecmiyor :) göğüsüm ağrır adete yakin o yumurtlamadan hemen sonra basladi suan asiri agriyor umutsuzluga kapilmak istemiyorum ama .. bilmiyorum işte gebeyken de böyle agriyodu belirtiler çok benzer ve tabii olsa da bu kadar erken belirti olmaz işte bu düşüncelerle günlerimi geciriyorum dua bekliyorum

Inşallah tutunmuşdur canım Allahım insAllah bu ay hamilelikle müjdeler sağlıklı sıhhatli canım yumurtam çatlamamış heralde çünkü bugünde karın ve kaşık ağrım oldu araştırdım klomen kullanan bazı kişilerde yumurta oluşurken ağrı yapıyormuş

Sen varya ona hiç odaklanma simdi canını sıkma benimki bak büyürken de agriyodu çatlarken de ağrıdi simdi de agriyo yani belli olmuyor olumsuza odaklanma zaten pzt gideceksin dimi bu arada yaşın kaç canım kaç senelik evlisin

Tamm canım Yaşım büyük geçiyor benim 31 yaşına giricem mayısta Temmuzda da 6 yıllık evli olucaz insAllah canım oğlumda temmuz da 3 yaşında olucak işte bide kardeşi olsaydı saliha bir kız çocuğu Sen kaç yaşındasın canım kaç yıllık eVlisin

Pazartesi kesin gitmem lazım canım sabahtan gidip sıra alicam randevu bulamadım yine bakalım kaç yumurta var kaç ml çok merak ediyorum doktor 10.gün gel dedi ama ben 12. Gün gitmiş olucam

Pazartesi kesin gitmem lazım canım sabahtan gidip sıra alicam randevu bulamadım yine bakalım kaç yumurta var kaç ml çok merak ediyorum doktor 10.gün gel dedi ama ben 12. Gün gitmiş olucam
Benim de hemen çocuğum olsa insallahhhhh senin gibi olcam demek 28 yasindayim yoo öyle çok büyük falan degilsin gayet ideal herkesin neyi ne zaman yasayacagi kader kismet aramızda birşey yokmuş,sen bi git hayirlisiyla pazartesi güzel güzel gelismelerle dön insallahh 4 senelik evliyim ben ama 3 senesi ayrı geçti senede 2 kere görüsüyorduk görev nedeniyle 7 aydır yan yanayız

Oo sen daha yaşın gençmişaynen canım benim gibi olursun ben 25 yaşında evlendim de 2 yıla yakın korunmuştuk sonra 5.ayda hamile kalmıştım oğluma buda öyle olur diye düşünerekten 2 yılda oğlum doğduktan Snra korundum ama gel gör ki 9.ayıma girdim hala yok yok evdeki hesap çarşıya uymaz dedikleri bu olsa gerek

gorkemmmm merhaba son durumun nedir ne zaman doktora gideceksin
Merhaba canım bugün döngümün 11.günü yarın 12.günümde sabah gidiyorum doktora bakalım ne diycek yumurta kaç mm vs. Ne durumda öğrenicem insAllah fayda etmiştir klomende 2.3 yumurtam oluşmuştur ve gebelik oluşur Yarın yazarım mutlaka

İnşallah inşallah yumurtlama ağrın akıntın vs var mı

Aynen öyle nasip işte vaktini bekliyor insallah o vakit de gelmiştir yarin haberdar et bakalim bi git de güzel haberle dön

İnşallah inşallah yumurtlama ağrın akıntın vs var mı
Vala canim 2.3 defa ağrım oldu ama yumurta oluşma agrisi mi çatlama mi bilmiyorum ama çatlama değildir çünkü daha 2.3 sonra felan çatlaması lazım ve çok şiddetli çatlar benim ki 2 gün süründürür akıntım evet oluyor canım herzaman ki gibi farklı görmedim henüz

Bu belirtileri yaşaman güzel en azından ne zaman çatladığını hissedip doğru zamanı bulmanı sağlar

Bu belirtileri yaşaman güzel en azından ne zaman çatladığını hissedip doğru zamanı bulmanı sağlar
Evet canım güzel 9. Ayım olucak bebek çalışmasında ama bir faydası olmadi henüz bilmemin ama yumurta döllenmesi için 18 ile 25mm olması beklenirmis ben diyorum ki acaba benim yumurtam daha küçükken mi çatlıyor bakalım yarın kaç mm olmuş öğrenicem insAllah

İnşallah güzel bi boyuta ulaşmıştır güzel haberlerini bekliyorum

Kızlaaar gruba bende katıldım bugun doktorum klomen verdi 1 yıldır deniyoruz ekimde bir kimyasal gebelik yaşadım geçen ay doktora gittim doktor yumurta tembelliği var dedi pikassos diye bi takviye edici verdi bu ay adet oluncada hormon testi yapıp klomene başlayalım dedi inşallah bu ay güzel sonuçlar alırız hep birlikte artık doktora sadece gebelik takibi için gitmek istiyorum

Hakkında hayırlısı olsun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…