2024 yılı klomen kullanmaya başlayan hanımlar bu başlıkta toplanalım♥️

İnşallah güzel bi boyuta ulaşmıştır güzel haberlerini bekliyorum
Selamün aleyküm canım geç yazdım kusura bakmayın 1 tane iyi boyutta yumurtam varmış diğerleri küçükmüş gelişmemiş 20mm olmuş 12.günüm bugün doktor çok iyi dedi 2 gün daha büyür sonra çatlar dedi 2 içinde 10 gün sonra gel progestorana bakalım hem çatlamış mi bakalım dedi eğer gebelik oluşmazsa bida ki ay dozumu 2 ye çıkartaz 1 tane almak fayda etmiyor zaten 1 yumurtam oluyordu yine aynı oldu

Aleyküm selam canım. 20mm yumurta çok iyi yarın biraz daha büyür belki, çatlatma iğnesi verdi mi yoksa kendi çatlar mı dedi

Geldim canım geç yazdım kusura bakmayın 12.günüm 1 tane gelişmiş yumurtam varmış klomen 1 tane içmek fayda etmedi bide o kadar baş ağrısı çektim 20mm olmuş 2 güne biraz daha büyür ve çatlar dedi 10 gün sonra gel progestirana bakalım hemde çatlamış mi diye bakarız dedi geBelik oluşmazsa bidaki ay gün de 2 tane içecem klomen ve çatlamazsa da iğne isteyecem

Aleyküm selam canım. 20mm yumurta çok iyi yarın biraz daha büyür belki, çatlatma iğnesi verdi mi yoksa kendi çatlar mı dedi

İnşallah iyidir canım kendi çatlar dedi 2 gün içinde ama çatlamazsa da işte 10 gün Snra bakacakmış ona göre bidaki ayda çatlama iğnesi verecektir ama 1 klomen boş ya keşke 2 tane iseydim hiv çok yumurta geliştirmemiş

İlk olarak 1le başlatmaların sebebi herkesin vücudu aynı olmadığı içindir bence, bazılarında da çok fazla yumurta geliştiriyormuş doktorlar yavaş yavaş ilerliyor genelde. Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah bu ay hamiş kalırız da tekrar ilaç kullanmak zorunda kalmayız

İnşallah canım hiç üzülme Rabbimin vereceği gün belli biz sadece tedbir alıyoruz takdiri Allahtan bekliyoruz Allahım hayırlı evlatlar nasio etsin inşallah bu ay hepimize

Bu arada hoşgeldin canım aramıza burada dertleşir haberleşiriz birbirimize yardımcı oluruz

Ay insAllah canım ya bende etki etmedi 1 işte deseydi 2.3 tane var o zaman çok umutlu olurdum

Maşallah canım sen günde 2 tane mi içiyordun az kalmış senin de 4 gün Snra
Yok canım benim de ilk ayın günde 1 başladı doktor. İnşallah kontrole gittiğimde gelişen yumurtam vardır ve tutunur

Bir tane olsun ama sağlıklı olsun tutunsun hiç moralini bozma inşallah her şey çok güzel olsun
İnşallah canım folik asite de başlayım ben 3 ay içiyim bakiyim istediğim folik asiti bulamayınca almamıştım artık bitane aliyimda daha çok geliştirsin

İnşallah inşallah

Doktoruna danış istersen bu konuda
Doktor folik asit yazıyor her gittiğimde çok pahalı tanesi 800tlydi almadim bende ucuzlardan alicam 300.400 tl olandan insAllah ama Smdi geçti artık heralde adetliyken basliyonuyor sanırsam

Doktor folik asit yazıyor her gittiğimde çok pahalı tanesi 800tlydi almadim bende ucuzlardan alicam 300.400 tl olandan insAllah ama Smdi geçti artık heralde adetliyken basliyonuyor sanırsam
Yok canım folik asite istediğin zaman başlayabiliyorsun

Öyle mi tamam canım inofolic kombi alicam 700tlymis oda hamile kalanlar bile olmuş onunla ☹
İnofolic kombiyi ben de duydum,ocean mummy kullaniyorum ben de 2 aydir balik yagi folik asit ve multivitamin seklinde.. bu arada benim de 1 tane gelişti cuma 20 mm idi pazartesi 24 mm oldu salı da çatladı ben çok umutluyum ama niye bir yumurtaya öyle umutsuz baktin ki canim klomensiz de 4 5 yumurta gelismiyor ki ilaç kullanmayanlarda da sağlıklı 1 tane veya 2 tane nadir de 3 4 gelisiyor ikiz üçüz oluyor iste :) saglikli oluşup çatlaması önemli hiç öyle düşünme insallah hepimiz de seviniriz bu ay

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…