2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Hiç unutmucm o desteğini inanmam çok zor olmuştu ya o zaman ben o battaniye için bir LCW de mutlaka bakm çok beğendim
Küçük örme bişey arıyorsan bakabilirsin canım ben akşamları çıkarı çıkarken serin olursa diye bi tane örme battaniyesi olsun dedim diğerleri hep pazen Müslin falan

İnşallah canım inşallah bu gece uyku yok bana yarın olsun hayır olsun

Valla ağlamam geliyor sıpaya alıştım tabi her gün tekme hareket bugün durgun olunca korktum çok fazla inşallah yarın iyi olur hareket eder etmezse doktora giderim artık
Sağlık ocağına git kalp atışını dinle için rahat etmezse. Ama banada oluyo bazen içimden çıkacak gibi hareket ediyor arada bir gün kıpraşmıyo dürte dürte hal oluyorum

Sağlık ocağına git kalp atışını dinle için rahat etmezse. Ama banada oluyo bazen içimden çıkacak gibi hareket ediyor arada bir gün kıpraşmıyo dürte dürte hal oluyorum
Ben sürekli konuşuyorm dün kızdım bile üçe kadar sayıyorum diyom bak etmesen küstüm yok dün hiç etmedi hiç ama maşallah bugün Hisetim

Sağlık ocağı yok ama sağol canım eğer yarın da Allah korusun hareket etmezse yada az ederse doktoruma giderim inşallah gerek kalmaz

Hiç mi hissetmemiştin canım
Hiç 9 da uyandm akşam buraya da yazdm o kadar strse girdim anlatamam senaryo kafamda kurup ağladm bile Dr giitmeye cesaretim bile yoktu sonra uyudum uuyandm sabah okula gitm eve geldim güm güm güm acikmisti yedim bisyler yine yok oldu sonra ikindi yine geldi yedim yine. Giti gerçekten bnimki değişik bn kabul ettim tok Ken sadece yatyo

İnşallah benim sıpa da öyle olur yarın biraz aç kalayım uyanınca bakalım tepki vericek mi
Biraz içime su serpildi vallahi Allahım kimseyi evladıyla sınamasın

İnşallah benim sıpa da öyle olur yarın biraz aç kalayım uyanınca bakalım tepki vericek mi
Biraz içime su serpildi vallahi Allahım kimseyi evladıyla sınamasın
Amin amin inşallah sağlıklcakla alalım kucağımiza hepimiz şeker oldu için tatlı yemiyorum yoksa onla kalkardı yoksa öle bir şey sende yarın tatlı tüket cnm azıcık

Amin amin inşallah sağlıklcakla alalım kucağımiza hepimiz şeker oldu için tatlı yemiyorum yoksa onla kalkardı yoksa öle bir şey sende yarın tatlı tüket cnm azıcık
Çok sağol canım vallahi içimi ferahlattınız
Allahım da zor zamanlarınızda sizlerin içine ferahlık versin valla yerim artık bol bol yarına

Bayıldım ya sağlıkla sıhhatle giysin kuzum benim ay dayanamadım bende alıyorum yavaş yavaş güle güle kullan canım

Umarım pozitif çıkar

Aminnnn canm tek istediğim bu suan sağlıkla hemen kucağımıza gelsinler küvöze girmeden inşallah benim plasenta kalınmış beslemeyebilir diyolar belli yerden sonra olmayabilirde diyolar tuhaf bşey
Valla neler öğrendik bunu da ilk kez duydum plesenta kalınlığı 600 gram bile bebeleri yasatiyorlar umudum yüksek Allah yardımcımız olsun

Ben sürekli konuşuyorm dün kızdım bile üçe kadar sayıyorum diyom bak etmesen küstüm yok dün hiç etmedi hiç ama maşallah bugün Hisetim
Ahah evet artık duyuyolar bende dün baya söylendim en son bir iki tıkladı rahatladım tam uykuya dalcam içerde pıtırdıyo bu sefer uykum gidiyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…