2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Ya çok tatlı olmuş göbüş pazartesi detaylı ultrason var galiba kaç haftalık olacak o zaman
evet detaylı var bizim için çok önemli oncekı detaylı 16. haftada hiç sıkıntı yasamamıstık ınsallah bu sefer de oyle olacak rapor işim hallolacak. 22+5 olacağım.

Eki Görüntüle 3400641

Ay bakın sizinle paylaşıcam diye sabırsızlandım kaç gündür birkaç parça bisey aldım ben de 😍
çok güzellerrrrr çokkk maşallah içinde güzel günleriniz olsun gözlerim yaşardı valla. kızımın bebekliklerine bakıyorum bu aralar. ben de böyle fistolu minnoş minnoş elbiselerrr

çok güzellerrrrr çokkk maşallah içinde güzel günleriniz olsun gözlerim yaşardı valla. kızımın bebekliklerine bakıyorum bu aralar. ben de böyle fistolu minnoş minnoş elbiselerrr
Eski fotolara vs bakınca burnumun direği sızlıyor benim de. Sonra diyorum anda kal ve şu anın tadını çıkar. Bak eve yeni bebek kokusu geliyor, çok şanslıyız 🙏

Annen ve kayınvaliden gençse demek. Benim annem yaşlı, kendini kaldırsa yeter. Lohusalıkta bile bakacak kimse yok. Ablam İstanbul'da işleri güçleri var. İlk bir kaç gün eşim bakar, o da işe gidecek. Yani ben her türlü yalnızım.
Biri 51 diğeri 54 yaşında 🫠
Lohusalıkta ben kimseyi istemedim ki yatmadım zaten 3. Gün kendi yemeğimi kendim yaptım onlar bana yoldaş oldular evi süpürdüler beraber kayırdık koydum kısacası 15. Günde artık ben iyiyim diyip yalnız kalmak istedim. 40 gün o kadar insana tahammül edemeyebilirim 🤓
Sende güle oynaya üstesinden geleceksin bence 🌺

X