2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Vajinal böyle çıktı benim
Ben gebelikte ileri haftalarda birinin postunu okumuştum. Bu şekilde çıkmış bir süre hastanede ilac tedavisi görmüş. Hareketlerini çok ciddi bir biçimde sınırlandırmış ve serviks uzunluğu düzelmişti. Gebeliği de devam ediyordu ama şimdi bulamadım denk gelirsem atıcam size onu. Yaşamsal sınıra çok az kalmış. Çok da düşük değil uzunluğunuz. Ben sağlıkla tamamlayacağınıza inanıyorum. Enfeksiyona baktilar mı?

Ben gebelikte ileri haftalarda birinin postunu okumuştum. Bu şekilde çıkmış bir süre hastanede ilac tedavisi görmüş. Hareketlerini çok ciddi bir biçimde sınırlandırmış ve serviks uzunluğu düzelmişti. Gebeliği de devam ediyordu ama şimdi bulamadım denk gelirsem atıcam size onu. Yaşamsal sınıra çok az kalmış. Çok da düşük değil uzunluğunuz. Ben sağlıkla tamamlayacağınıza inanıyorum. Enfeksiyona baktilar mı?
Ben kendim takip ediyorum enfeksiyonu aile hekimliğine sık sık idrar veriyorum inşallah yatarak 35 36lari görürüm dikiş yanlışı değilim zaten ama işte mecbur kalırsam yaparım yani yeterki yavrum sağ salim dogsun

Hayırlı olsun bebis güle güle kullansın.
Bende e bebekten İnternet'e asla alışveriş yapmamaya karar verdim. Yaklasik 20 gün önce indirimden birkaç ürün aldım. Yeni kargoya verilmiş ve benim bulunduğum yere dağıtımı olmayan bir kargo şirketine verilmiş. Baska kargoyla da göndermeyip direk iade yaptırıyorlar. 20 gün olmuş şimdi ürün iki katı fiyatına çıkmış. Hem 20 gün paramı hapsettiler. Hemde ürünü gondermediler. Tamamen pismanlik.[/QUOTE]

Hayırlı olsun bebis güle güle kullansın.
Bende e bebekten İnternet'e asla alışveriş yapmamaya karar verdim. Yaklasik 20 gün önce indirimden birkaç ürün aldım. Yeni kargoya verilmiş ve benim bulunduğum yere dağıtımı olmayan bir kargo şirketine verilmiş. Baska kargoyla da göndermeyip direk iade yaptırıyorlar. 20 gün olmuş şimdi ürün iki katı fiyatına çıkmış. Hem 20 gün paramı hapsettiler. Hemde ürünü gondermediler. Tamamen pismanlik.
Ben de öyle bir sıkıntıyla karşılaştım müşteri hizmetlerini arayıp tekrar göndermelerini istedim. Farklı bir kargo şirketiyle ekstra ücret istemeden gönderdiler. Siz aradınız mı müşteri hizmetlerini?

Korkum herhangi düşebilir haftam ilerlediği için dikise de yanasmicaklar
Öyle bir şeye gerek kalmaz inşaallah. Siz temkinli olun, istirahat halinde olun. Doktorunuzun söylediklerini de uygulayınca bebeğinizi hayırlısıyla kucağınıza alırsınız inşaallah. Tedbir amaçlı progestan veriliyor. Size verildi mi?

Öyle bir şeye gerek kalmaz inşaallah. Siz temkinli olun, istirahat halinde olun. Doktorunuzun söylediklerini de uygulayınca bebeğinizi hayırlısıyla kucağınıza alırsınız inşaallah. Tedbir amaçlı progestan veriliyor. Size verildi mi?
Evet verildi canım yatıyorum zaten bi namaza,wc ve bi yemeğe kalkiyorum

X