2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Bu arada dün rutin kontrole gitmiştim. Doktorumun dikkati sayesinde karından bakarken rahim ağzının kısaldığı fark edildi. Acilen ameliyata alındım. Doktor tam zamanında fark ettik dedi. Kimseyi telaşa sokmak istemem ama rutin kontrollerinizde rahim ağzının kısalığı uzunluğu hakkında bilgi alın derim. Ben hiç ağrı, kanama bir şey hissetmemiştim ama sınırın çok altında çıktı.
Benimde detaylida çıktı acil ameliyat demişsiniz serklaj mi yapıldı kacinci haftadasiniz

Kızlar ya bebekleriniz sizinde çok hareketli mi valla 1 belki 2 saattir organlarıma bastırıyor artık Ağlicam ya ay ben bunları niye yaşıyorum ya sinirlerim bozuldu ya 🥹🥹

Kızlaar selam:) size bir şey soracağım. Aşırı olarak geip oldum :KK43: burnum çok tıkalı, boğazım pert… dün 6-7 yudum limonlu ballı zencefil çayı içtim bişi olur mj🥹🥹🥹

Kızlaar selam:) size bir şey soracağım. Aşırı olarak geip oldum :KK43: burnum çok tıkalı, boğazım pert… dün 6-7 yudum limonlu ballı zencefil çayı içtim bişi olur mj🥹🥹🥹
Canım ıhlamurdan ve nane limondan başkası önerilmiyor diye biliyorum geçmiş olsun ama korkma inşAllah birşey olmaz

İlk defa duydum senden valla geçen hafta ben bı tabak yedim canim

Ben de bhgün hem kereviz çorbSı hem de zencefik çYı içtim djdjdama mesela ciğer de önerilmiyor drum arada sırada az miktRda yiyebilirsin dedi. Bir ara abartıp her haff dürüm yiyordum bir tane ama şimdi bıraktım. Cabımız çektiğinde arada birkaç kez yesek bir şey olmZ herhalde ama ben de korkuyom tabi sonrası 😂😂

Canım ıhlamurdan ve nane limondan başkası önerilmiyor diye biliyorum geçmiş olsun ama korkma inşAllah birşey olmaz
Yaa inşallah bormalde ben gebelikte hiç bitki çayı içmedim.. ama işte hem grip hem de misafirlikte olunca 6-7 yudum aldım… ama ciğere de işte zararlı diyorlar ama ben yiyorjm dr sık olmamakla birlikte canın çektiğinde arada ye demişti. Üç dmrt yez yemişimdir

Günaydın kızlar 🥰 Şu bi tanecikleri gıkımızı bile çıkarmadan doğurmamız lazım🤣🤣

Eklentiler

• IMG_20240309_233111.jpg
    IMG_20240309_233111.jpg
    118,5 KB · Görüntüleme: 53
Bir şey olmaz inşallah Allah’ın izniyle bende elma ayva limon ve ıhlamur yapıyordum bana çok iyi geldi ama sende dene istersen

X