2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Nisa ismini çok severim ki Kızımın adı tınısıda anlamıda güzel (eşim seçti benim içime sindi ) ama bu sonuna Nur eklenince Havvanur Nisanur Büşranur gibi isimler beni tırmalıyor nedense. Modern ama kuranda geçsin dinen manası güzel olsun diye düşündüğü için Sare,Mina,Aden gibi isimlerde aklımızdaydı 🫠
Öfff isim konusu da çok zor ya 🤓
Adlarıyla bin yaşasın hepsi
bizimki kız olsaydı ecem su olacaktı. değişirse cinsiyetimiz hazırız :KK70: kızımda ismine ek nur var :KK70: o zaman farklı dusunuyordum koyduk değiştirmeyi bile düşünüyorum bilemiyorum ama alıştık da ismine

Ç
Detaylıdan çıktım. Bir sorun yok çok şükür, her şeyi normal. Ama yüzünü eliyle kapatti göremedik 🥲 ne yapalım sağlıklı olsun da. Diğer detaylıya girecekler ne durumda? Güzel haberlerinizi bekliyorum kızlar 💕
Gözün aydın çok sevindim darısı başımıza olsun inşallah benim 26 sında.Kaç dk sürdü toplam

bizimki kız olsaydı ecem su olacaktı. değişirse cinsiyetimiz hazırız :KK70: kızımda ismine ek nur var :KK70: o zaman farklı dusunuyordum koyduk değiştirmeyi bile düşünüyorum bilemiyorum ama alıştık da ismine
Kesinlikle fikirler değişebiliyor canım her dönemde aynı düşünmüyoruz ki çok normal bugün bile dünden çok farklıyız 🫠
Yıllar geçmiş artık üstünden bütünleşmiş ismiyle kuzucum adıyla yaşasın boşver 🤓

Kan sekerin, tansiyonun ani düşüş yaşayıp bayıldığında neden korkuttuğumu anlarsın 😀
Hayatımda bir kez bayildm onuda kndime gelince ben kimseyi tanımıyorum diye yaygara kopardim sonra tam kndime glincede bunu uzatm takı Dr vs acilee diye millet hareketlenince 🙈

Kesinlikle fikirler değişebiliyor canım her dönemde aynı düşünmüyoruz ki çok normal bugün bile dünden çok farklıyız 🫠
Yıllar geçmiş artık üstünden bütünleşmiş ismiyle kuzucum adıyla yaşasın boşver 🤓
aynen biz de öyle düşünüp bıraktık ismi sena nur benim evimin ışığı :KK200:

X